What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Atv,Show TV,Fox Sorunu

XP ve vista da ss2 , ağ kartı olarak çalışıyor. anti virüs prog. ss2 yi sınırlandırabiliyor,aynı sorun benimde başıma geldi.
Alıntı

bence lnb de sorun bende iki çeşit lnb kullanıyorum birinde sorun yokken (yeni lnb) öbüründe aynı sıkıntıyı yaşıyorum rustavi,atv,ntv çekmiyor (eski lnb) lnb frekansı 12000 ustü olmalı
Alıntı

antivirusu iptal edip denedim yine olmadı ayrıca bda olarak tanıtıp denedim yine olmadı
(04-01-2010, 14:07)cemocem demiş ki:  bence lnb de sorun bende iki çeşit lnb kullanıyorum birinde sorun yokken (yeni lnb) öbüründe aynı sıkıntıyı yaşıyorum rustavi,atv,ntv çekmiyor (eski lnb) lnb frekansı 12000 ustü olmalı

lnb mi degistirmistim zaten dandik bi lnb vardı sharp lnb aldım bide bende cekiyor atv de yuzde 99 sinyal var
Alıntı

ağ bağlantılarımdan - karta sağ tık özellikler microsoft ağları için istemci vs ne varsa hepsinin tıkını kaldır.
Alıntı

yine aynı of:S arkadaşlar gözünüzü seveyim bi müşteri bulun satayım şunu
Alıntı

satmadan önce başka bir bilgisayarda da dene derim, bir çok şey denedin. madem senin bilgisayarında senin sisteminde olmuyor başkasında belki olur, yada kart arızalı
Alıntı

bende kart arızalı diyordum sistemimden dir diyordum ama linux yukledim normalleşti..alacagım bi dreambox keyfime bakacağım
Alıntı

Herkese Selam.

Kendim 6 yıldır ss2 2.0 kullanıyorum. Xp sp2-sp3 üzerinde kullandığım ss2 kartımı. Windows 7 64 bit te tam verimli kullanamıyorum. Sorunum Fox show tv vb. aynı paketten yayın veren kanallara tıkladığımda sinyal kalitesinin 0 olması. Yani o kanalları izleyemiyorum..

ilk zamanlardaki eski driveri yükle sorna güncelle sistemini yaptım. Ve şuan technisatın yayınladığı son çıkan ss2 driverini da yükledim. altdvb,dreamviewer.prgdvb. dvbdream programlarını denedim yine olmadı. ama Xp kurup kendi cdsindeki driveri kurduğumda full izleyebiliyorum. Bende sinyal kalitesi 0 gözüken kanallar odadaki tv de rahatlıkla izlenebiliyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadasların yorumlarını bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler..
neyse arkadaslar ben sorunumu çözdüm.. ilginç gelebilir belki ama benim komiğime gitti baya.. showtv,fox, vb paketten yayaın 7-8 kanalı izleyemiyordum. normalde izlemek istediğim kanala tek tık yaparken seri bi şekilde 2-3 kere tıklayınca bu izleyemediğim kanalları izliyorum şimdi :S
Alıntı

(05-01-2010, 20:49)caryzma demiş ki:  Herkese Selam.

Kendim 6 yıldır ss2 2.0 kullanıyorum. Xp sp2-sp3 üzerinde kullandığım ss2 kartımı. Windows 7 64 bit te tam verimli kullanamıyorum. Sorunum Fox show tv vb. aynı paketten yayın veren kanallara tıkladığımda sinyal kalitesinin 0 olması. Yani o kanalları izleyemiyorum..

ilk zamanlardaki eski driveri yükle sorna güncelle sistemini yaptım. Ve şuan technisatın yayınladığı son çıkan ss2 driverini da yükledim. altdvb,dreamviewer.prgdvb. dvbdream programlarını denedim yine olmadı. ama Xp kurup kendi cdsindeki driveri kurduğumda full izleyebiliyorum. Bende sinyal kalitesi 0 gözüken kanallar odadaki tv de rahatlıkla izlenebiliyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadasların yorumlarını bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler..
neyse arkadaslar ben sorunumu çözdüm.. ilginç gelebilir belki ama benim komiğime gitti baya.. showtv,fox, vb paketten yayaın 7-8 kanalı izleyemiyordum. normalde izlemek istediğim kanala tek tık yaparken seri bi şekilde 2-3 kere tıklayınca bu izleyemediğim kanalları izliyorum şimdi :S

başka kanalları tek tık ile açılıyorsa onlarında açılması lazım aslında hayret ve enteresan bir durum!!
Alıntı

rasgele tıklarken istemeden show tv ye tıkladım 2-3 kere, bi baktım yayın geldi Big Grin)) Yoksa kanallara tıkladığımda sinyal kalitesi 0 a düşüyor.Böyle bi sorun karşısında akla gelecek ilk şey lnb yada donanım olurdu.
Alıntı