What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Avermedia A706 PCI Hybrit DVB-S

Arkadaşlar bu model tv kartım var yalnız prog dvb de açılmıyor. Avertv de izliyorum. Avertv6 programı için eklenti varmı varmı veya prog dvbde açma imkanım varmıHuh
Alıntı

dvbviewer ile sorunsuz izlersin. ekstra dan kumanda için kurulum dosyası da gönderiyorum.

http://hotfile.com/dl/23437602/2a236ad/a...a.rar.html
Alıntı

teşekkürler deneyeceğim.
Alıntı

ben de progdvb de kumandayı kullanmak istiyorum ama beceremedim yardımcı olurmusunuz??
teşekkürler...
Alıntı

prog dvb ile izleme şansımız varmı acaba

Teşekkürler...
Alıntı

Arkadaşlar bu tv kartını prıgdb ile izleme sansımız varmı acaba ben denedim ama yapamdım yardımcı olurmısınuz
şimdiden teşekkürler...
Alıntı

Bende progdvb seviyordum Ama inanın ProgDVB istemezsinz.Sık sık Bütün kanallarda progdvbde kalite 1 iken dvbdreamda 100 oluyor. Şimdi dvbdreamda kumanda kurmaya çalışıyorum.
Alıntı

http://hotfile.com/dl/28048938/6687256/A706.rar.html
burdaki dll dosyasınla 700dll yi değiştirin yoksa kullanamazsınız
Alıntı

bende avermedia nın avertv galaxy hybrid usb modelini aldım. 64 bit windows 7'de sadece kendi programı ve dvbviewer düzgün çalışıyor. program denemekten o kadar bıktımki dvbviewer'i satın aldım. bir dvbdream kadar kullanışlı olmasada en azından düzgün çalışıyor. vplug plugininde destekliyor daha yeni attım plugini. daha bi icraatını göremedim ama şimdilik düzgün çalışıyor. progdvb'nin 64 bitlik sürümünü kurdum ilk birkaç seferde düzgün çalıştı ama şimdi hiçbir hata mesajı vermediği ve sinyalide gösterdiği halde hiçbir görüntü alamıyorum progdvb den sebebi ne olabilir acaba.
Alıntı

öncelikle aynı kart bendede mevcut progdvb ve dvbviewer ile sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım ilk aldığımda bende acemilik çekip o forum senin bu forum benim araştırmadığım yer sormadığım soru kalmadı fakat şu an mutlu son diğer kartlarla ne yapabiliyorsan bu kartlada yaparsın merak etme performans ve sorunsuz çalışma için dvbviewer öneririm daha stabil çalışıyo. kart paylaşımı ofline download vs her şey yapabilirsin ama ofline download için önce uydunda yapabileceğin transponder varmı onu öğrenmelisin boşa çabalama turksat sa sadeceBig Grin eksteradan sormak istediğin bişiy olursa yardımcı olmaya çalışırım kanal bulma sıkıntısı çekiyosan kanal listyelerini yada tp leri indireceğin siteler var burada yazamıyacağım tabiki
hım unutmadan cde içindeki driverı kullanıyosan olmaması normal siteden aver media center indir kur o zaten driverinide direkt olara kuruyor ondna sonra prog dvb yi kur açılıyo sinyal alamıyosan kesinlikle 2 sorunu araştırmalısın 1. settings device list e gir bda avermedia dvbs tuner yanında yeşil yani aktif oldunu gösteren bişiy war mı bak. eğer bunda sorun yoksa yani yeşil ise çık ve settings diseq and providers a gir buradan diseq ayarlarını yap yapamıyosan bana mesaj at bilgilerini yani kaç uydu var çatısa vs yardımcı olurum eğer hiç biri ise durumu bi detaylı anlat ya burada yada baa yardım ederim
ralmaz arkadaşın sorusuna cewap verecek olursam ben bu güne kadar kullandığğım en iyi codec dscaler bunu ara ve bul kur daha sonra kapat aç programı ve settings codecs a gel bunu seç muhtemelen çözülecek çözülmesse advance optionsta ayarlar vaqr realtime ı seç above normal seçili olan sekmeyi ama bence sorunun kesinlikle codec sorunu sinyal va kalite varken görüntü olammasının başka açıklaması yok
Alıntı