What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Avermedia A706 sinyal sorunu

Arkadaslar Avermedia A706 kullaniyorum hersey gayet normal ama her pc acip kapadigimda sinyal gelmiyor uydu cihazinda gayet net aliyor ama tv kartina bagladigimda sinyal bazen geliyor bazen gelmiyor geldigindede bazi kanallari bulmuyor kablo ile ugrasinca yani arkasinda bastirinca oluyor ama kablola ilgili bir kopmada yok lütfen yardim edin cözemiyorum
Alıntı

kablo dışındaki ince teller metala değecek...
Alıntı

evet simdi dediginiz sekildede yaptim usta ama her pc acip kapadigimda ayni sorun sinyal gidiyor.. arama yapiyor bir süre kanal buluyor sonra bulamiyor
Alıntı

diseq var mı arada... varsa programdan ayarları kontrol et. hazır kanal listesi indir. kablo direk pc ye bağlı olsun receiverle beraber kullanmayın.
Alıntı

evet diseq var ayarlari yaptim direk uydudan geldigi gibi tv kartina bagli.. ama halen ayni sorun peki usta bu aver tv 6 da elimizle frekans nasil girebiliriz?
Alıntı

siz dvbdream kullanmıyormusunuz. bda aygıtı olarak tanıtımışsa dvbdream vs kullanabilirsiniz. aver tv 6 nasıl kullanılır bilmiyorum pekte tavsiye etmiyorum.
Alıntı

Soylediginiz programlarida denedim ayni sekilde kapatip acinca programi yayinlar gidiyor uydudan gelen kabloyu takip cikarinca tekrardan sinyal aliyor ama aramada bazi yayinlar cikmiyor bazen cikiyor bazrn cikmiyor daha dogrusu.
Alıntı

Dostum aynı karttan (A706-S2) bende de var.Söylediğin türden bir sorun yaşamıyorum.Yanlız tarif ettiğine benzer bir sorun birkaç kez kart PCI yuvasına iyi oturmamış yada zamanla gevşemişken yaşadım.Arkadan kabloya dokunduğun zaman sonucun değiştini söylüyorsun.Sorun bu olabilir.PCI'a oturmuşmu kontrol et. Ayrıca bu kart diğer yazılımlarlada gayet iyi çalışıyor.Tavsiye ederim.
Alıntı

Bugun gidip karti iade edip a700 u aldim ama yine ayni sorun yuvasinida degistirdim simdi daha iyi kanal buluyor ama bazi frekanslari otomatik bulmuyor manuel aramada cikiyor ama bu kanalda nedense buyun sinyalleri goturuyor yine arkadan baski yapinca sorun kalkiyor resmen bunalima soktuSad
Alıntı

bence sen o kabloyu iyi ayarlayamadın. bakır teli biraz daha uzun bırak... ya da kasadan arkadaşın dediği gibi yuvaya tam oturmuyor..
Alıntı