What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AverMedia TV Hybrid Volar HX (DVB-T) USB Kart Şifreli Karasal Yayınlar Hk.

DVB-T (Karasal Yayın) Türkiyede yeni uygulamaya geçtiğini biliyoruz. Elimde Avermedianın DVB-T USB kartı var ve bulunduğum bölgeden KIBRIS tan yayın yapan Türk kanalları ve yine kıbrıstaki rum ve yunan kanallarını rahatlıkla çekiyor. Hatta elimdeki anten o kadar küçük olmasına rağmen hiçbir ek parçaya ihtiyaç olmadan HD yayını bile izleyebiliyorum.
Ancak bazı şifreli spor ve diğer yayın yapan kanallar var bu kanalları nasıl izlerim? Sitede anlatılan yöntemleri denedim ama olmadı DVB-T için farklı yöntemler olabilir mi?
Alıntı

izlemek istediğin kanalların şifreleme sistemini bilmek gerekir.. bildikten sonra bir cevap verebiliriz..
Alıntı

vplug da info bölümünden bakabilirsin. şifreli kanalı aç ve vplug'un resmini çek ekle.
Alıntı

(04-07-2011, 15:56)emre demiş ki:  vplug da info bölümünden bakabilirsin. şifreli kanalı aç ve vplug'un resmini çek ekle.

eklenti olarak ekledim..

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Alıntı

(04-07-2011, 16:58)hdogan demiş ki:  
(04-07-2011, 15:56)emre demiş ki:  vplug da info bölümünden bakabilirsin. şifreli kanalı aç ve vplug'un resmini çek ekle.

eklenti olarak ekledim..

bilgilere göre 092e yani nds videoguard sistemini kullanıyor kanal... vplug gibi emularla izleyemezsin.. cardsharingte çok zor..izlemek istediğin kanallar hangi ülkeye ait? eğer çok popülerse belki cccam bulursun...
Alıntı

Bulunduğum konum kıbrısa çok yakın Güney Kıbrıs Rum kesimine ait olması gerekir.
Alıntı

(04-07-2011, 17:07)emre demiş ki:  
(04-07-2011, 16:58)hdogan demiş ki:  

eklenti olarak ekledim..

bilgilere göre 092e yani nds videoguard sistemini kullanıyor kanal... vplug gibi emularla izleyemezsin.. cardsharingte çok zor..izlemek istediğin kanallar hangi ülkeye ait? eğer çok popülerse belki cccam bulursun...

Sağlam bir server ile Tüm şifreleme sistemi izlenebilir. 7E, 13E, 19.2E, 39E açıktır bende.Big Grin
vPlug ile uğraşmayın derim, gelip geçici onlar sadece Ntvspor gibi bilinen biss şifreli kanallarda yararlı oluyor.
:exclamation:
Alıntı