What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

averTV DVB-s HDTV 1080i

averTV DVB-s HDTV 1080i kartı aldım ve enguncel yazılımını yukledim turksatı rahatlıkla seyrettim yalnız kart paylaşımı yapamadım.Evimde kendime ait ubuntu serverimda var ordan kendime line acarak seyretmek istedim orjinal yazılımıyla olmadı cccamd ekleyemedim sonra DVBdream yazılımı yukledim Hadu sayesinde CCcam ekleyerek birçok kanalı rahatlıkla seyrettim.Gel gelelim birturlu diğer uydulara bakamadımT90 8lnb li canagın diesegini taktım ıolmadı sonra evimde 4 lü dieseg vardı oda olmadı sadece 1.girişteki uyduyu buluyor diğerlerini bulmuyor.Şimdide DVBviwer yukleyip deneyeceğim.Bu kartların orjinal yazılımlarına CCcamd veya diğer camdları eklenebiliyormu? eğer eklenirse yazılım aramama gerek kalmayacak.Şimdi yeni dieseg alacagım bakalım ne olacak.BAna Kart paylaşımı uzerinden yayın seyredebileceğim ve HD yayınlarınıda seyredebileceğim dieseg sorunu olmayan program önerebilirmiisiniz?Ayrıca birde şunu sormak istiyorum tüm forumları taradım sadece 2 uyduya kadar ayarlamalar var hepside eski 2005 ten kalma 8-10 uydu ekleyebilirmiyiz bu kartlara.
PC sistemim win7+ubuntu (linux)
PC rami ve diğer fonksiyonları hepsi yüksek
PC konusunda sorunum yok
Saygılar
Alıntı

uyducu arkadaitan 6 tane dieseg aldım denemek için hepsini denedim bir turlu 1 swich dısındkaki uyduyu bulamadım arkadaşlar 35 kişi okumuc cevap yazan yok yardımınızı bekliyorum
Alıntı

yazılım sorunu vardır dvbdream olmadı mı? dvbviewer de durum nedir.
Alıntı

dvbviwerle diğer uyduları buldu
ama bu dvbviwere CCcam ekleniyormu paylaşımla kanalları açmam lazım.Yada diğer program DVBdreamın duzgun calısanı varmıdır acaba
Alıntı

dvbviewera hadu flycam gibi pluginler eklenebilmekte fakat şu sıralar en stabili hadu
Alıntı

sonunda becerdik 4 uydu ekledim paylaşımdada sorun yok tüm kanallar açık.HD kanallarda güzel bakalım yarın maçı HD seyredince nasıl olacak onu merak ediyorum.Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim ayrıca @ rerererara nickli arkadaşa teşekkürler.
http://forum.skystar-2.com/dvbviewer-4-0...t-491.html
Burdaki programı yukleyince ve eklentileride deneme şansım oldu hepsini deneyemedim ama çok ozenle hazırladıgı belli sevgiler saygılar
Alıntı

arkadaşlar lutfen yardım kafayı sıyıracam avermedia A706 var dvb s yayınları bı turlu bulamadım sımdıden allah razı olsun ..
Alıntı

yayınları bulmak kolayda dieseg sorunları var DVBviewer yukleyip kanlları taratınız o zaman seyredebilirsiniz
Alıntı

merhaba arkadaşlar. ben HD kanalları izlemek için Avermedia Satellite Pci Dvb+HDTV 1080İ DVBS PRO ekran kartı almayı düşünüyorum. bu kartı kullanan arkadaşlar varmı. tavsiye ediyormusunuz. teşekkür ederim.
Alıntı

dvb-s karti almani hic tavsiye etmem,
Bu zamandan sonra alacaksan Dvb-s2 destekli bir kart almalisin, aver in HDtv olayina pek inanma eski sistem HD yayinlari aliyor sadece,
Su an HD yayinlarin %99u dvbs2 dir,
(Aver dvbs proII(a706) kullaniyorum)
Alıntı