What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay ikinci insan

Ay ikinci insan

Ay ikinci insan, Ay'a ayak basan ikinci insan Edwin "Buzz" Aldrin. Apollo 11 uzay aracı ile 20 Temmuz 1969 tarihinde Ay'a ayak basan ilk insan ise Neil Armstrong'dur. Neil Armstrong'un Ay'a ayak basmak ile ilgili olarak söylediği "Benim için ufak bir adım, fakat insanlık için büyük bir" sözü, 20. yüzyılın en önemli sözleri arasındadır.
Alıntı

biraz size bilgi verim.neil arstrong aya ayak bastığında o cümleyi söylerken o bir kelimesi hiç ulaşmamış dünyaya denmekte.aya giden insanlar psikolojik tedavi görmüşler dünyaya gelince.eminimki çoğu ayda tuhaf olaylar yaşamışlardır ve bilgiler abd tarafından örtbas edilmiştir.
ben aya ilk basan insan olsaydım şöyle derdim ayda kuracağım ilk cümle;
s.x yapmak için ideal bir yer.(astronot elbisesinde nasıl ayda s.x yapılacaksa artık.ama eğer bir astronot elbisesine biri kadın biri erkek 2 kişi girerse bilemem.ama sanırım ay modülünün içi bu iş için iyi olurdu sanırım.(ayda s.x yapan ilk insan kim olacak acaba.ben evlendikten sonra s.x yapardım ayda)
şaka bir yana ayda zıplamayı kim istemez yahu.1/6 çekim kuvveti.burda 60 san orda 10kg.burda 1 metre zıplarsan orda her halde en az 3 metre zıplardınız.düşünsenize superman vari topa bir vuruyonuz burda 80-90 metre orda her halde en az 300 metreye giderdi.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi