What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bazı HD ve SD kanallar açılmıyor

Tv Kartım: SkyStar2
Ekran Kartım: G-Force 9800GT
Isletim Sistemim: Windows 7 64 bit
Kullandigim Program: ProgDVB (gerekirse başka program kullanabilirim)

Transponder dosyalarini guncellemeden once cok az kanal buluyor, transponder dosyasini guncelliyorum 208 tane kanal buluyor bir suru transponder dosyasi indirdim denedim belkide guncelini bulamiyorum bilmiyorum ama ATV ve ATV HD geliyor ama Apara TV ne SD ne HD bulmuyor TRT1 SD yayin buluyor HD yayini bulmuyor Kanal D icinde sonuc ayni SD buluyor HD yayin bulamiyor ayni canak dan TV de hepsini izleyebiliyorum sorun neden olabilir? Bu sitenin disinda da biyer bulamadim dogru duzgun umarim sorunu cozebiliriz
Alıntı

güncel tp listesini ekledim. farklı programlarla ve codecleri değiştirerek deneyebilirsin. dvbviewer ve dvbdream denemeleri yap belki düzelir.

Eklenti Dosyaları
.zip 0420.zip Boyut: 1.04 KB  İndirilme: 41
Alıntı

tesekkur ederim hocam deniyorum suan progdvb de yine bir sonuc alamadim olmazsa temiz sonuc icin silip tekrar kuracagim programi simdi DVBViewer de deniyorum
Alıntı

daha once ayni pc de (Sigma Digital Hd Dvb-s/s2 Pci) tv karti calistirmistik bu kartta trt1 hd de gelmisti diger hd kanallar da gelmisti ama kart arizaliydi sanirim pc bir goruyordu bir gormuyordu geri iade etmistik elimdeki SkyStar2 kartinin HD yayinlari acabildigini bilmiyorduk acaba SkyStar2 tv kartimdan kaynakli bir problem olabilir mi? ATV HD, Star HD, Beinspor Haber HD kanallarini aciyor ve birkac hd kanal daha aciyor sorun olsa bunlarida acmamasi lazim diye dusunuyorum
Alıntı

sigmayı önermem. piyasada fazla seçenek kalmadı TBSDTV kartları haricinde.

ss2 kaynaklı problem olabilir forumda bobin sorunu diye arat konuyu bulursun.

http://forum.skystar-2.com/ss2-kartin-bo...-2652.html

https://forum.skystar-2.com/showthread.php?tid=7166
Alıntı

cok tesekkur ederim hocam ben sorunu cozdum gibi ama insallah problem tahmin ettigim gibi degildir eger oyleyse yeni tv karti almadan sorun cozulmeyecek gibi bendeki tv karti SkyStar2 bu tv kartinin DVB-S2 ozelligi yokmus DVB-S frekanslarini aliyormus DVB-S2 frekanslarini alamiyormus bundan dolayi da istedigim yayinlar gelmiyormus sizce boyle bir durum olabilir mi benim ki? Eger sorunum bu ise bana TV karti oneriniz var mi SkyStar dan memnunum aslinda TRT1 HD cekse hic tv karti almiycam elimdeki SkyStar2 de isimi gorur evdeki tv lerden biri Vestel bu tv den kayit alabiliyorum ama DMR korumali kayit aliyor pc de izleyemiyorum yada duzenliyemiyorum sizce bu korumayi nasil kirabilirim?
Alıntı

evet dvb-s2 desteği yok benimde aklıma gelmedi hiç. zamanla dvb-s frekanslarının hepsi dvb-s2 olacak diye biliyorum.
kart konusuna gelince de zaten fazla bir seçeneğin yok. TV korumalarını kıramazsın.
Alıntı