What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bazı kanallar açılmıyor ve çökme sorunu

Arkadaşlar merhaba.

Şöyle bir sorunum var;

Neredeyse bilgisayarı açtıktan sonra her PorgDvb'yi açtığımda bir çökme oluyor ve yeniden başlatıyorum programı. ProgDvb'yi sürekli güncel tutmama rağmen bu sorundan bir türlü kurtulamadım.

Ayrıca Habertürk, Star gibi bir kaç kanala çoğu zaman tıkladığımda açılmıyor, o kanaldayken programı kapatıp tekrar açtığımda yayını alabiliyorum.

Bu sorunlar birbiriyle bağlantılı diye düşünüyorum çünkü aynı süredir bu hataları alıyorum ama bir türlü sebebini öğrenememedim. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Alıntı

hata uyarısı vermiyor mu? sistem kaynaklı olabilir veya codec bhu tarz sorunlarda bunları kontrol etmelisin.
Alıntı

(04-11-2013, 12:55)emre demiş ki:  hata uyarısı vermiyor mu? sistem kaynaklı olabilir veya codec bhu tarz sorunlarda bunları kontrol etmelisin.

mesela an itibariyle Star'ı izlerken kapandı.

[Resim: Y0dsuo9.jpg]
Alıntı

uyarıda rapor edin diyor. logları gönder.
mail adresine gönder yapacak pek bir şey yok progdvb kaynaklı çökme.
Alıntı

pluginlerden kaynaklanıyor hepsini kaldır takılmaz
Alıntı

hiç bir plugin kullanmıyorum?
Alıntı

Progdvb bunu yapıyor fakat çok sık yapmıyor. Sebebini ben de bulamadım. Kodek kaynaklı olabilir diye düşünüyorum
Alıntı

ProgDVB, stabilite adına hepten vasatın altına inmiş durumda.. yükle dertli ol.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Arkadaşlar hala aynı sorunu yaşıyorum. Neredeyse ProgDVB'yi her açmamda görüntü gelmiyor, kapkara ekran, yeniden başlatıyorum öyle görüntü geliyor. Fakat bir süre sonra kanal değiştirmek istediğimde habertürk, star, s haber gibi bazı kanallara geçince yine kapkara ekran çıkıyor karşıma ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ve yine aynı şekilde neredeyse her progdvb yi açmamda hata veriyor yeniden başlatılıyor. Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar, uydu ile mi alakalı bir sorundur, progdvb ile mi? Progdvb dışında kullanabileceğim progdvb kadar kullanışlı bir yazlım tavsiyeniz var mıdır?
Alıntı

DVBDream kullanmanız şiddetle tavsiye olunur.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı