What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bazı kanalları açmıyor(atv-kanald-star-show)

merhaba arkadaşlar bazı kanallardan sinyal almıyor örneğin atv-kanal d - star - show ... ama power turk olsun samanyolu olsun bunları açıyor.sorun nedir?
Alıntı

Bende forumdaki bütün kanal listelerini indirdim ama listedekilerin %95 ni açmıyor ve kilitleniyor nerde yanlış yapıyorum arkadaşlar.
Alıntı

Hangi dvb oynatıcısını kullanıyorsunuz?
Alıntı

bende dvbdream version 1.4i kullanıyorum; haberturk,atv,ntv ve kanalturkte biraz bekledikten(3-4 sn.) sonra açıyor ,tam ekran modunda daha çok takılıyor ve görüntü bazen hiç gelmiyor,çerçeveli moda geçip bir ileri geri yapınca kanal geliyor.video codec olarak cyberlink,elecard,bitcontrol,dscaler kullandım farketmiyor.Ne önerirsiniz?
Alıntı

(03-09-2010, 17:05)hapinesswithus demiş ki:  bende dvbdream version 1.4i kullanıyorum; haberturk,atv,ntv ve kanalturkte biraz bekledikten(3-4 sn.) sonra açıyor ,tam ekran modunda daha çok takılıyor ve görüntü bazen hiç gelmiyor,çerçeveli moda geçip bir ileri geri yapınca kanal geliyor.video codec olarak cyberlink,elecard,bitcontrol,dscaler kullandım farketmiyor.Ne önerirsiniz?

Size tavsiyem dvbdreamin son sürümü olan 1.5 i kurun.Daha sonra eğer görüntü yine aynı dediğiniz gibiyse nvidia purevideo codec indirip onu deneyiniz.
Alıntı