What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beleş Facebook Devri Bitiyor

Vodafone, 0.facebook.com servisini bugün itibariyle desteklememeye başlarken yaptığı yeni kampanyayla da kullanıcılarını sevindirdi.

0.facebook.com servisiyle resimsiz bir şekilde Facebook'a bağlanan Vodafone kullanıcıları, Facebook Java uygulaması üzerinden resimli bir şekilde Facebook'a ücretsiz olarak erişebilecek.

1 Aralık 2011 tarihinde başlayan bu kampanya 1 Şubat 2012 tarihinde sona erecek.

1 Şubat 2012 tarihinden sonra ne olacağı ise merak konusu...

Resimli Facebook Java uygulamasını indirmek için FACEBOOK yazıp 3636'ya ücretsiz SMS göndermeniz veya Facebook Mobil sitesinden uygulamayı indirmeniz yeterli
Alıntı

Koca dünya hayatını facebook denen aptalca bir uygulamaya endekslemiş ne yazık.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(06-12-2011, 22:45)extreme demiş ki:  Koca dünya hayatını facebook denen aptalca bir uygulamaya endekslemiş ne yazık.

kim demiş onu Huh

Alıntı

Kim diyecek Emre hangi web sayfasını açsan altında beğen tavsiye et diye facebook ikonları yer alıyor , internet facebookdan ibaret oldu sanki.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

iki tane facebook hesabım var zamanında açmıştım ama kullanmıyorum pek alışamadım kullanmaya..
Alıntı

(06-12-2011, 22:53)extreme demiş ki:  Kim diyecek Emre hangi web sayfasını açsan altında beğen tavsiye et diye facebook ikonları yer alıyor , internet facebookdan ibaret oldu sanki.

arkadaş insanoğlu herşeyin bo*nu çıkarmayı bilir amacı dahilinde kullanırsan bir sıkıntı yok.
Alıntı

Bende kullanmıyorum bende sevmedim facebook'u.
Alıntı

(06-12-2011, 23:12)cemocem demiş ki:  iki tane facebook hesabım var zamanında açmıştım ama kullanmıyorum pek alışamadım kullanmaya..

ben sölersem kıyamet kopacak o zaman 21tane var 1 tanesini face kapattı geriye kaldı 20 ,ister inan ister inanma ,inanmayana tek tek vereyim isterse adlarını girip gezsin
Alıntı

Dostlar face yi kullanarak kim kactane eski arkadasini buldu birde bu yonde bakalim
Alıntı