What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beşiktaş çok iyi oynadı ama hakemin haksız penaltısıyla yenildi

Beşiktaş çok iyi oynadı ama hakemin haksız penaltısıyla yenildi,İngiliz Baltalarından oluşan ve sadece taç ile kornere yüklenmekten ve kasti sert faullü oynamaktan başka bir yeteneği olmayan Stoke City'e haksız bir penaltı ile yenildi.Hakem maç boyunca kalleşçe oynayan Crouch'un (her zaman böyle bu hep kendi faul yapar ama hep itiraz eder haysiyetsiz)pek çok faulünü vermedi ve ceza alanı içinde kendisini atmasını penaltı olarak değerlendirdi.Stoke'li futbolcular insanlık dışı Hayvanca her taç yada kornerde Beşiktaşlıları itip durdular(nede olsa hakem sarı falan vermiyor diye iyice abarttılar)hatta sonlara doğru buna dayanamayan Sİmao birini tuttuğu gibi fırlattı attı.Hakem adam olsa sırf Rüştü'ye yapılan kasti faullerde sarı kart kullanırdı ama yapmadı haysiyetsiz.Ayrıca Beşiktaşın ceza sahasında topu elle kesildi ama haysiyetsiz hakem penaltı vermedi,Crouch'un ki penaltı ise bu on kat penaltı idi.İnşallah İnönü'de bu kalleş takımı(çünkü takım halinde bilerek aşırı sertlik yapıyorlar teknik direktörleri direktif vermiş)En az 2 yada 3 farkla yener geçeriz.Yazık oldu,son yıllarda Deplasmanda izlediğim en şahsiyetli futbolu sergilemişti Beşiktaşımız...
Sivok yaptığı açıklamada :Hayatımda böyle maç oynamadım,rakip sadece duran toplardan gol aradı ve her pozisyonda dayak yedik,Crouch kendi faul yaptı sonra kendini yere attı. dedi.
Arkadaşlar Bu maça bu hakemi veren Uefa'nın aklını seveyim,adam gibi hakem olsa penaltıyı çalmaz birde Crouch'a sarı kart verirdi.
Puan Durumu:
1.Stoke City 4
2.Beşiktaş 3
3.Dinamo kiew 2
4.Maccabi 1
20 Ekim saat 22.05'de Dinamo kiew-Beşiktaş maçı

güzel oyundu ama o penaltı pek doğru karar değildi

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL

(30-09-2011, 11:07)gogle demiş ki:  güzel oyundu ama o penaltı pek doğru karar değildi

yok ya beşiktaş çok kötü oyuyor ligde kzanmasına ragmen son iki maçıda çok kötüydü o takımı yenememesi imkansız ingilterenin en vasat takımı .maçı anlatan sipiker insanları çok yanıltıyor

dün iyiydi ya puanı kılpayı kaçırdı ligde de şu an iyi oynayan takım yok bu takım vasatta büyük maçlarda kaç kaç bitti merak ettim doğrusu manu çelsi falan

Türkiye Liglerinde, Ceza sahası içinde herkes birbirini itip gırtlaklayıp çekerse ve hakemler bu pozisyonlara devam derse, buna alışan oyuncu elin İngiliz'inede aynısı yaptığında hakem hemen düdüğü çalar. Bu pozisyon Avrupa ile aramızdaki yorum farkının en büyük örneğidir...

Beşiktaş çok iyi oynadı, bu oyunla gruptan lider çıkar, başarılar Beşiktaş

simao necip fernandez aurelio her top geriye attılar . kanatta ismail sürekli hata yapdı dogru durust pozisyonumuz yok edu ne yapdığı belli deil q7 desen hiç pas vermiyor ancak kornerlerde egemen sivok kafayla gol atacak yani bir takımda 3 4 tane oyuncu hiç bişey yapmıyorsa edu gibi takım nasıl iyi oynuycakki tekrar diorum o takım beşiktaşın adına göre vasat takım tabiki herkezin düşüncesine saygım var inş ben yanılırım beşiktamız başarılı olur . beşikta içince başarı uefa finali olmalıdır . orta saha forvet arasında cok uyumsuzluk var

(30-09-2011, 23:01)wolfman1903 demiş ki:  simao necip fernandez aurelio her top geriye attılar . kanatta ismail sürekli hata yapdı dogru durust pozisyonumuz yok edu ne yapdığı belli deil q7 desen hiç pas vermiyor ancak kornerlerde egemen sivok kafayla gol atacak yani bir takımda 3 4 tane oyuncu hiç bişey yapmıyorsa edu gibi takım nasıl iyi oynuycakki tekrar diorum o takım beşiktaşın adına göre vasat takım tabiki herkezin düşüncesine saygım var inş ben yanılırım beşiktamız başarılı olur . beşikta içince başarı uefa finali olmalıdır . orta saha forvet arasında cok uyumsuzluk var

şaka amaçlı mı yazdın yoksa harf hatasımı bilmiyorum ama takımlarımızın bu sene biraz zorlu geçecek önce form tuttular sonra tatil yaptılar sonra tekrar form tuttular yetmiyormuş gibi playoff getirdiler takımlarda sakat sakat üstüne benim takım bu hafta hafta için dinlendi ama ts ile bjk dinlenmedi adamlar yarın birdaha oynayacaklar allah sonlarını hayırlı etsin eduyu bende beğenmedim alternatifi denenmeli geri geri oynamaları da sonuçta ingiltere de oynuyorsun stoke de yanlış hatırlamıyorsam büyük lere karşı iyi oynuyordu

Bu Stoke denen takım özellikle kaleciye olmak üzere futbolculara bilerek aşırı sert oynadılar,artık hakemler Uefa'dan talimat var kasti oynayan takımı ve oyuncuyu oyunda tutmayacaksın,güzel futbol oynayan takımı koruyacaksın öbürüne kartları yağdıracaksın diyor ama Haysiyetsiz korkak bir hakem sahada sadece bu Haysiyetsiz Stoke'li futbol kazmalarını seyretti.Ben hayatımda bu kadar Kötü niyetli bir geçen sene Roma'yı görmüştüm İtalya liginde,bir Real Madrid'i görüyorum Barca maçlarında bir de bu Stoke'yi gördüm,bu takıma acayip uyuz oldum inşallah bunların önünde lider çıkarız ve bunlar bu grupta eğer olmazsa sonra elenir giderler,haysiyetsiz Onursuz takım....

beşiktaş için başarı uefa finali olmalıdır ce ye hiç dikkat etmedim harf hatası olmuş

penaltı haksız degildi ,profesyonel futbolcu sivok çok iyi biliyor ceza sahasının içinde nasıl duracagını ama adamı tutup çekti hakem de penaltıyı gösterdi,burda sadece hakemin takdirine kalmış bir pozisyon var ,adam penaltıyı verdi suçu yok. bjk bu sene oynadıgı maçlarda ilk yarıda en iyi futbolunu koydu ama stok city yedekleri oyundan alıp asıl oyuncularını sokma başlayınca ne kdr dandik bir takımımız var ortaya çıktı ,az yedik ve yenildik demek daha dogrusu ,güzel oyun diye bişey yok yenildiysen kötü oynamışın, güzel oyuna puan yok arkadaş .....................
Konu Kilitli