What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beşiktaş - Wolfsburg Şampiyonlar Ligi maçı

Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcimiz Beşiktaş, B Grubu'ndaki dördüncü maçında bu gece Almanya'nın Wolfsburg takımıyla İnönü Stadı'nda karşı karşıya geliyor.

Grupta 1 puan ile son sırada yer alan temsilcimiz mutlaka 3 puanı almalı.

[Resim: dmxl41.jpg]

Maç STAR TV de saat 21:45 te Naklen şifresiz yayınlanacak.

dikkat. grefite oynamıyor

Wolfsburg teknik direktörü Armin Veh, Beşiktaş ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi maçı için kendilerini sıkıntılı görmediklerini, atak oynaması gereken takımın Beşiktaş olduğunu söyledi.

İnönü Stadı'nda basın toplantısı düzenleyen Veh, kendilerini grupta sıkıntılı olarak görmediklerini vurguladı:

Veh, "Beşiktaş için bu maç çok önemli. Mutlaka kazanmaları gerekiyor. İleri çıkıp baskı kurmaları lazım. İlk maça oranla daha atak oynamak mecburiyetindeler" dedi.

Bundesliga'daki Mainz maçında üç gol yemeleri ve hücumda sıkıntılı oldukları hatırlatılarak yöneltilen bir soruya Weh, "asıl sorunumuz forvet hattında değil. Bu, attığımız gollerden belli. Asıl sorunumuz savunmada. Savunmada tedbir almaktan çok, orta sahamızın daha fazla çalışması gerektiğini düşünüyorum" yanıtını verdi.

Veh, bir soru üzerine de Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'nin, gruptan çıkmak için yedi puanın yeterli olacağı şeklindeki görüşüne katılmadığını vurguladı.

Wolfsburglu futbolcu Christian Gentner, Beşiktaş karşısına galip gelmek için çıkacaklarını kaydetti.

anlaşılan Weh çok iddialı ...Big Grin Big Grin Big Grin

Benim pek ümidim yok ama inşaallah beşiktaş galip gelir.

BEŞİKTAŞ: 0 - WOLFSBURG: 3

Bıraksınlar bunlar futbolu avrupa sizin neyinize koskoca süperlig şampiyonuna bak.

beşiktaşın adeti. sezon sonuna kadar kümelerin ortasında sonra ne oldugunu anlamadan ligi birinci bitirmiş.
Konu Kilitli