What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beta Expired hatası

selam arkadaşlar..win7 32 bit işletim sisteminde kullanmış olduğum 1.5 Beta 7 sürümü bu akşam programı çalıştırmaya çalıştığımda bu hatayı verdi: 'This dvbdream version was intended just for beta test and limited to 4 weeks. So thanks for testing. You can watch for public release or next beta.' Oysaki bu sürümü yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum. Benden başka böyle bir problem yaşayan var mı? bir üst sürümünü arıyorum ki o da yok henüz..Şu an hala çalıştıramıyorum.
Alıntı

şimdi baktım aynı sorun bendede var ölen böyle birşey yoktu beta için test tamam diyor ozaman yeni versiyonmu gelecek
Alıntı

saçma..4 haftayla sınırlandırılmış beta testi bitti, yeni beta ya da final sürümü için bekleyin diyor..programı 4 haftadır değil çok çok uzun bir süredir kullanıyorum.Yakın zamanda çözüme kavuşturamazsam acronis ile geri dönücem bakalım.
Alıntı

muhtemelen programcı beta içine zaman koymuş demek ki. yakında belli olur. otomatik güncellemeleri kapalı tutun her ihtimale karşı.
Alıntı

aklıma gelmedi değil ama windows güncelleştirmeleriyle dvbdream'in bi alakası olacağını sanmam hocam. İşin garibi çıkarsınlar adam akıllı bi tam sürüm ücretliyse de verelim alalım yani ne ki bu..Sonuçta olmazsa olmaz bişi dvbdream çoğu kullanıcı için..
Alıntı

windows değil programın kendi güncellemesi olabilir.
Alıntı

Aynı hatayı bende de verdi..bakalım nedendir araştırıyorum.
Alıntı

arkadaşlar başka bir forumda bir arkadaş yayınlamış yeni dvbdream.exe yi ben denedim problem çözüldü.
http://rapidshare.com/files/371708088/dvbdream.zip

[Resim: sERLz.jpg]
Alıntı

1.4.9 yazıyor sürüm numarası. 1.5beta7 değil bu önceki versiyon.

http://www.4shared.com/file/256372879/77...dream.html
Alıntı

benim problemim çözüldü.screen shotta da gözüküyor.versiyon 1.5.7.
Alıntı