What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beton tabutlarda artık hayat bitecek
#1


Marmara depreminin üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen hiç bir güçlendirme yapmadan bugüne gelen ve halk arasında 'beton tabutluk' diye anılan orta hasarlı binalarla ilgili Valilik ve Büyükşehir Belediyesi'nin ortak çalışması sonucu alınan karara göre 31 Aralık 2009'a kadar güçlendirilmemiş binalar, yarından itibaren elektrik, su ve doğalgaz alamayacak.

Sabah saatlerinden itibaren ekipler 1.275 orta hasarlı binanın aldığı elektrik, su ve doğalgazını bir bir kesecek. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yenikent Bölgesi'ne taşınılmasını söyledi.

Orta hasarlı konutlarda oturan insanların büyük bir çoğunluğunun kiracı olduğunu anlatan Toçoğlu, 'Kiracılara yeni bölgeler öneriyoruz. Ölüm korkusuyla yaşamaktansa evleri değiştirip yeni konutlara taşınmayı göze alacaklar' dedi.

CAMİLER KAPATILACAK

Vali Mustafa Büyük de orta hasarlı binaların boşaltılıp yıkılacağını belirerek camilere dikkati çekti. Sakarya İl Müftülüğü' ne resmi bir yazı gönderdiklerini belirten Büyük, 'Orta hasarlı camileri gerekirse yıkıp yenisini yapacağız. Ancak bu camilerde bu şekilde ibadet yapılması doğru değil. Bu camilerdeki imamlar da başka camilere görevlendirilecek' diye konuştu.
#2

Muhteşem 12 yi boşverin. Daha bir bile ay olmadı. Çok hızlılar. Tebrik ediyorum. Mevsim de ev taşımak için ideal. Şeytana gerek yok azap için böyle kullar varken.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi