What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bilgisayar, Skystar USB HD kartımı görmüyor
#21

Bilgisayarın tv kartını tanıtamama ve yazılımını kuramama sorunu şu şekilde hallettim: Emre'nin önerisini denemek için skystar usb tv kartının güc ve usb kablolarını prize ve bilgisayara taktım. Sağ alt köşe tanınmayan aygıtla ilgili işareti üzerinden daha önce masa üstüne açtığım ancak kurulumunu yapamadığım soft_4.6.0_dvb_pc... dosyasınının yolunu gösterdim ve tanıdı. Fakat bu seferde Dvbdream kurulmunu yapıp çalıştırdığımda "Genel Donanım Hatası!" penceresinde "DVB donanımı başlatılamadı! Hata Kodu:1 ve 2 .... yazıları çıktı. Masa üstüne açtığım soft_4.6.0_dvb_pc... adlı klasör içinden yer alan start.exe dosyasından kurulumu başlattım, işlem başarılı bir şekilde tamamlandı.
Alıntı
#22

Sorun çözüldü sanmıştım ancak yanılmışım, aynı sorun kaldığı yerden devam ediyor. Yanı dvb-pc tv kartı bilgasayara bağladığımda ilk başta bilgisayar tanıyor sonra sonra sağ altaki yeşil takılı aygıt işareti kendiliğnden kayboluyor ve bilgisayar aygıtı tanımaz oluyor. Eski USB kablo ile kartı bilgisara bağladığım zaman sağ altaki yeşil aygıt işareti çatallı bir şekil alıyor ve yanında "USB Device Not Recognized ..." gibi bir yazı çıkıyor. Aygıt sürücüsünü özelliklerinden gücellemeye çalışıldığında güncel olduğu yazısı çıkıyor.
Her iki kabloda da görünür bir hasar yok ve yazıcı ile kullanılabiliyor. Sorun üçüncü partı yazılım sertıfıkaların süresinin geçmiş olması mı, yoksa donanım ve yazılım içine enjekte edilmiş kötücül kodlar mı ne, anlamadım.Konuyla ilgilenenler veya benzer sorunlar yaşayanlar, sorunlarını, düşüncelerini, bilgilerini ve tecribelerini paylaşabilirler mi?
Alıntı
#23

win10 lar sıkıntılı sürücü desteği gelmedikten sonra her yeni win10 güncellemesi soruna yol açabiliyor.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi