What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bilgisayarın kilitlenmesi

ss2 kartımı bilgisayarıma taktım driveri yükledim kapatıp açtım bilgisayar hoşgeldiniz yazısında kilitleniyor. güvenli modda açıp driveri kaldırdım açıldı. tekrar yüklediğimde sorun tekrarlandı.
acaba karttamı problem var yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

sürücü versiyonu nedir. işletim sistemi vs sisteminiz hakkında biraz bilgi verin.
Alıntı

yüklediğim versiyon soft_4.5.1_skystar_s2_(data)_6817
sistemim xp servispack2
Alıntı

başka porta tak öyle dene
Alıntı

denedim olmuyor
ana kartım gigabyte ga-g31m-s2l
Alıntı

arkadasım aynı sorun bende de oldu garantiyede verdim ne yapdımsa olmadı 3 sene once asus pl5 ana kartımla çakısıyordu . . ne yapdıysak olmadı .. bende aver media tv kartı aldım . . 3 yıldır kullanıyorum sorun yok . . cok yere goturdum zamanında ana kartla çakışıyordu
Alıntı

4.5.1 driverını kullanabilmek için minumum xp service pack 3 istiyor.4.5.0 driverıda service packet 3 ister minumum.4.5 den önceki versiyonu kurunuz.yada yeni driverları kurmak için service pack 3 kurun sisteminize.cdsinden gelen 4.4.1 driverını kurun service pack 3 yüklemezseniz o zaman çalışacaktır.
Alıntı

32bit sp3 buradan indirebilirsin 303mb boyutunda.

arkadaşın dediği gibi sp3 yüklemen lazım 4.5.x ler için. sp3 güncellemesini yapmak istemiyorsan 4.4.0 sürümünü kullanacaksın.
Alıntı

4.4.0 driveride olmadı
acaba sorun driver danmı kaynaklanıyor yoksa wolfman arkadaşın dediği gibi anakart çakışmasımı oluyor.
Alıntı

driveri setup'undanmı yüklüyorsun yoksa bilgisayarın sihirbazındanmı.... setup'undan yükle dene...
Alıntı