What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu hatanın nedeni nedir?

Bu hatanın nedeni nedir?
[Resim: qVhp3.jpg]
Alıntı

önce kartı tanıt sonra yükleme yap diyor. hatanın nedeni kartı pc ye tanıtmamış olman.
Alıntı

kartı nasıl tanıtıcam nolur yardım et çıldırcam ya lütfen benimle ilgilen
Alıntı

skystar kartinizi windows 7 altinda kullanmak istiyorsaniz yapacaginiz islem söyle..

ilk olarak skystar-2.com adresindeki download bölümünde yer alan tecnisat 4.3.2 driverini indirin . bu driver la karti tanitmaya calisin..
tabiki tanimayacaktir aygıt yöneticisinde technisat üzerinde sari ünlem isareti cikacaktir.
sonra en son driver i indirip (4.5.1) sadece eski driver i bununla güncelleyin.. ozaman karti sorunsuz bir sekilde kullana bilirsiniz. ben bu sekilde denedim ve oldu..
Alıntı

Arkadaşlar benim windows xp ayrıca tv kartım kasanın arkasına takıldı usbli degil usbli olsa şimdide kadar yapmıştım allahım çıldırcam ya neden hiç kimse yardım etmiyor Sad
Alıntı

kasanın arkasına derken neresi oluyor comport a mı bağladınız nereye bağladınız.Kasanın içinde değilmi arakdaşım.
Alıntı

[Resim: skystarhd2digitalpcitec.jpg]
Benim kartım böyleydi golddan aldım ve orada kasama taktırdım o kırmızı yuvarlak kısmına uydu kablosunu taktım ve kablonun diger kısmınıda duvardan gelen uydu sistemine taktım nasıl yapıcam lütfen yardım edin çıldırcam ya Sad
Alıntı

çıldıracak ne var. kartın pc ye tanıtıldıysa dvb player yükleyeceksin. sitede video kurs bölümünde ki anlatımları izle, nasıl yapılır bölümlerini dikkatlice oku.
Alıntı

kart pc ye tanıtılmışmı?

[Resim: 15qdj5l.jpg]

birde bizim binada merkezi sistem var
Alıntı

evet dvbdream programını kur ve bda aygıtı olarak kartı başlat. birde kanal listesi indir ortak anten sistemi ise diseqli dir. 1. porta turksatı ekle tamamdır.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi