What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu programla farenizi daha etkili kullanın!
#1

Tek bir fare hareketi ile dilediğiniz her şeyi yapmak ister miydiniz? İşte bunu sağlayan özel araç.
[Resim: v2zawy.jpg]
Bilgisayarlardaki kısa yol tuşları birçok kullanıcının çok işine yarıyor. Hızlı işlemlerde dakikalar kazandıran tuş kombinasyonlarını artık klavyeden uzak olduğunuz zamanlarda fareyle yapmak da mümkün.

Just Gestures isimli program sayesinde bilgisayarınızın faresine birçok özellik ekleyebiliyorsunuz. Programı ilk yüklediğinizde farenizde bulunan düğme sayısına göre seçenekler çıkıyor. Bu seçenekler sayesinde klavyenizle yapabildiğiniz birçok kısa yolu farenizin birkaç hareketiyle yapmanız mümkün. Örneğin, farenizin bir tuşuna bastıktan veya basılı tuttuktan sonra farenizle bir "U" yaptığınızda masaüstüne dönmeniz mümkün, aynı işlemi tekrar yaparak yaptığınız işlemlere kaldığınız yerden de devam edebiliyorsunuz.

Just Gestures'ın kombinasyonları oldukça fazla ve hatta bununla yetinmeyen programcılar kullanıcıların istediği gibi kısa yol oluşturmasına da olanak sağlamış.
[Resim: 2vxogic.jpg]

Just Gestures hoşunuza gittiyse --> 32bit http://www.justgestures.com/download/dow....1-x32.exe
64bit --> http://www.justgestures.com/download/dow....1-x64.exe

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı
#2

Paylaşım için teşekkürler.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı
#3

Böylesine güzel ve ücretsiz programları nette bulup çıkarmak lazım, gerçekten harika bişey.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı
#4

(07-04-2011, 0:02)Metin demiş ki:  Böylesine güzel ve ücretsiz programları nette bulup çıkarmak lazım, gerçekten harika bişey.

metin ücretli programlarında ucretsiz hale getiren cok site var aslında ben hotfileyide rapidde ucretliyken ucretsiz indiriyordum piremium veren cok site vardı ,, ücretli programlarıda ücretsiz yani full veren siteler var.. bu sitede yasak oldugu için paylasmıyoruz.. aslında cok cok iyi programlar sende bilirsin. arkadaslara tavsiyem intde hiç bi programa para vermeyin zaten para veren insanlara hayret ediyorum .
+ artı paylaşım güzel
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi