What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cübbeli Ahmet Hoca şimdi de FlashTV de
Smile 

Adnan Oktar ile rekabet içinde olan Cübbeli Ahmet Hoca şimdi de Ramazan ayı ile birlikte ekranlarda. Flash TV öyle bir isim bulup ona program yaptırmaya başladı ki ekran başına oturan dini programı stand-up izler gibi izliyor.
[Resim: vFsDH.jpg]
Videoları sanal alemde onbinlerce kez izlenen Cübbeli Ahmet Hoca her akşam 19:00 da canlı yayınla Flash ekranlarında.

Çok lazımdın...

arkadaşlar size ne hocam gayet güzel anlatıyor allah razı olsun teknoloji yanlısı günümüz türkçesi ile en güzel anlatan insanlardan biri yaşlı yaşlı adamlar çıkıyor bir sürü şey söylüyorlar saf sAF ağzınızı ayırıp dinlemeye çalışacagınıza anlayacagınız dilde birseyler dinleyin faziletine nail olursunuz belki Ahmet hocama buradan başarılar dilerim. Yine ve yeniden öncü ve yenilikçi başarıların mimarı olmuştur.

valla ben ilk çıkdı günden beri izliyorum flas tv de hakkında bütün fikirlerim değişti süper sohbet ediyor hemde çok gülüyorum hem vaybe diorum cennet ile cehennem arasındaki sohbeti çok güzeldi ramazan aynında oruc tutuyorum onun sohbetinden sonra daha sessiz tutmaya başladım ramazan ayının insana sefaat etcegini öğrendim allah razı olsun
hoca sürekli hadislerden bahsediyor . sürekli resullahın hadislerini anlatıyor ne güzel .
bide stand-up gibi deil sohbetini izledim namaz kılın içki içmeyin zinna yapmayın dior . kimseyi yargılamayın dior. hocayı savunmuyorum ama söyledikleri dogru
Konu Kilitli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi