What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cyberlink codec Pin hatası
Smile 

Arkadaşlar denediğim codecler arasında görüntü kalitesi en çok hoşuma giden codec cvberlink codec oldu fakat bir türlü hatasız kullanamadım, sorunum şu; çoğu kanalda hata vermemesine rağmen özellikle Atv, Fox ve Tv8 gibi birkaç kanalda daha '' Pin hatası Source > Cyberlink_audio_decoder '' die bi uyarıyla karşılaşıyorum,

''CyberLink 6 VRM by Scaistar.xgr'' dosyasını Filtergraps klasörüne attım ProgDvb gördü ama yanındaki diğer dosyaları ne bu klasörde, ne de filters klasörüne eklediğimde görmedi, bu hatayı nasıl çözebilirm arkadaşlar yardımınıza çok sewinirim daha iyi anlaşılabilmek adına resimleri de eklemeye çalışacağım şimdiden teşekkürler...

[Resim: 563.jpg]

[Resim: 643.jpg]

ayarlarım bu şekilde diğerlerini kullanmadığım için tüm diğer codecleri sildim...
Alıntı

by codec kısmını değiştirip denedin mi?
Alıntı

Evet video renderer seçeneğindeyken kanallarda hata yok fakat görüntü kalitesi diğer seçeneklerde çok kötü duruma geliyor, bu codeğin en iyi görüntüsü by codec seçeneğinde, yanında 3 adet daha boş kalan yerler için eklenti var fakat onları görmüyor ProgDvb nasıl tanıtabilirim bilmiyorum...
Alıntı

graphedt programıyla düzenle o zaman.

graph dosyası hazırlama videosunu izleyebilirsin.
http://www.skystar-2.com/video.htm
Alıntı

Hmm.. hemen deniyorum teşekkürler Big Grin
Alıntı

(10-01-2010, 3:17)emre demiş ki:  graphedt programıyla düzenle o zaman.

graph dosyası hazırlama videosunu izleyebilirsin.
http://www.skystar-2.com/video.htm

Denedim baya bi uğraştım ama sorunu çözemedim bi türlü, anlatım videosundan net bi şekilde anlayamadım aslında, çözüm üretebileceğim başka bir seçenek war mı acaba bu pin hatasını nasıl ortadan kaldırabilirim...
Alıntı

progdvbyi tamamen silip yeniden yüklemen olayı belki çözebilir dene istersen.
Alıntı

(10-01-2010, 17:21)cemocem demiş ki:  progdvbyi tamamen silip yeniden yüklemen olayı belki çözebilir dene istersen.

Tavsiyeni denedim ama bu pin hatasını yine alt edemedim malesef, neden böyle bi hata veriyor anlamadım ama hatayı yenebilirsem harika bi görüntü beni bekliyor onu biliyorum Big Grin
Alıntı

Arkadaşlar benim gibi ''pin'' hatası yaşayıp çözüm üreten kimse yok mu?
Alıntı

hatayı bence codek eksikliğinden yaşıyorsun yeniden codek yükle sorun kalmaz..
Alıntı