What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

d smart bayramda açık

d smart bayram hediyesi arkadaşlar modüllü üyeyim, eglence pketine şu an +18 hariç full paket açık bayram boyunca açık kalacakmış.Wink

geçen bayram kapalıydı hangi dağda kurt ölmüşBig Grin

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

Benim Cihazım Geçen Gün Güncelleme Yazısı Çıktıktan Sonra Bozuldu, Ekranda Güncelleme Çubugu Var % 0 da sabit duruyor D-Smart bayiine verdim salı gününden beri cihaz onlarda hala bir çözüm yok, ilk alanlardan biriyim, müşteri temsilcilerinin telefonda fişi çıkar tak, kartı çıkar tak diyerek hatta D-Smart ı nerden izliyorsunuz AV dan dimi diye sorduklarında benim TV mde AV diye bir çıkış yok 10 tane çıkış var EXIT 1 den izliyorum diyorum, o zaman izleyemezsiniz diyerek beni salak yerine koyuyorlar, en sonunda ağzıma geleni sayıp kapadım...
Yıllardır kullan seni salak yerine koysunlar, 3 yıldır kullandığım Digitürk ü sezon başı iptal ettirmiştim, sıra D-Smart ta

benimde ocak ayında bitecek bende kapatacam,şu an bana yarayan sadece sinema kanalları olacak.

Bu şekilde davranmasalardı, D-Smart HD ye geçecektim, ama böyle muameleden sonra işim olmaz
Zaten oturma odasını pek kullanan biri değilim, PC de Skystar2 HD var yatiyorda artıyor bile Big Grin
Konu Kilitli