What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

D-SMART HD FREKANS SORUNU

mrb d-smart hd kanalların frekanslerı degişti 19932 h 17500 hem prog dvb hemde dvb dreamda tartıyorum kanal yok görmüyor tp listesini güncelledim nafile sanırım channel list güncellenmesi lazim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum......
Alıntı

yok mu kimse.......
Alıntı

11932 h 17500 3/4 8PSK birde böyle dene.
Alıntı

dvb-s2 destekleyen kart kullanmıyorsan izleyemezsin..
Alıntı

hd codecle hd kanallar izlenebiliyor ama işlemci sağlam değilse pcyı cok kasıyor...ayrıca lnb genişbant olması lazım yoksa hd yayınlar sağlıklı alınamaz...
Alıntı

arkadaşın sorunu dvb-s2 ile alakalı codecle değil çünkü kanalları bulamıyor. kanal bulamasının codeclerle alakası yoktur.
Alıntı

belirttim zaten genişbant lnb... dvb s2 hd lnb yani ....
Alıntı

d-smartın son hd paket frekans degişikliginden sonra verilen yeni frekansta kanal bulamıyorum dvbdream channel list e eklenmesi lazim bu frekans aynı sekilde progdvb de de gecerli transporter yeni ama channel dosyasında yeni frekans işli degil dat uzan tılı oldugu icin ben anlamıyorum varsa bir arkadas 11932 h 17500 frekansınıda işlerse bu dat uzantılı dosyaya herhangi bir sorun kalmayacak ve kanallar bulunacak kolay gelsin...................
Alıntı

kimseden sers yok herhalde ..... Big Grin
Alıntı

arkadaşlar son değişiklikten sonra yayınlar DVB-S2 oldu bundan dolayı yayınları alamazsınız bu tamamen doğan grubunun hd cihazları satması ile alakalı olabilir.bundan önce codecle izleyebiliyorduk fakat artık izlenemiyor
Alıntı