What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

device not started hatası

Arkadaşlar Sky Star 2 kartım var ve işletim sistemi olarak SP2 kullanıyorum.PC ye format atıyorum kartı tanıtıyorum ProgDVB4.92.4Std sürümü sorunsuz yüklüyorum fakat diseqc kısmında ne kartı görebiliyorum nede elenbileri.Ayarlar kısmından aygıt listesinden kartı tanıtıyorum bu kezde Device not started hatası alıyorum.4 kez bu proğramı çalıştırabilmek için pc ye format attım yinede aynı sorunla karşılaştım.Tıkandım kaldım.
Formda açılan aynı başlık altındaki çözüm yollarını izledim ve denedim yine olmadı.Bu yüzden yeni konu niteliğinde açmak zorunda kaldım kusura bakmayın.
Bu konu hakkında yardım edermisiniz.
Teşekürler.
Alıntı

Bu sorun genelde skystar-2 nin kilitlenmesinden kaynaklanıyor. Bendede aynı sorun oluyor bazen ama progdvb yi 10-15 kere açıp kapatırsam oluyor. Şimdi ilk önce progdvb nin o sürümünü kurarken skystar-2 seçmeye dikkat et. Kurulu olanı bir sil daha sonra dediğim gibi skystar-2 yi seçip öyle kur ve dene. Birde kartın driverinin problemsiz çalışdığını anlamak için aygıt yöneticisine git ve ağ bağdaştırıcılarının içinde technisat dvb-pc tv star pci ı gör ve solundaki simgenin yeşil olmasına dikkat et eğer ünlem var ise, sürücüde bi problem vardır onun içinde doğru sürücü bul ve kur.
Alıntı

teşekkürler.Birde anlatmış olduğunuz yolu deneyeceğim.
Alıntı

Sorunun nerden olduğunu anlamış değilim.Fakat ss2 kartının slot yerini değiştirdiğimde sorun düzeldi.
Cevap veren ve vermeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
ProgDVB4.92.4Std için güncel softcam nereden bulabilirim.Download bölümündekilerle şifreli kanalları izleme olasılığı bulamıyorum.
Alıntı