What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Digitürk HD kanal listesi

Digitürk HD kanalları. Digitürk hd paket. Digitürk platformunda ki izlenebilecek HD kanallar.

[Resim: TCfzy3l.jpg]
Alıntı

sırf hd yayın izlemenin nasıl bişey olduğunu anlamak için next minix alıp deneyeceğim yada hd dvb kart, zamanı geldi artk..
Alıntı

Bizde gelecek hafta bi led tv alıcaz en az 102 ekran bi hd receiverde almaya çalışıcam

ekonomi yeterse artık zamanı geldi arkadaşında dediği gibii..
Alıntı

aynen klon bır dreambox hd 800 almayı düşünüyorum kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum tesekkürler
Alıntı

(12-12-2011, 1:45)pascal123 demiş ki:  aynen klon bır dreambox hd 800 almayı düşünüyorum kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum tesekkürler

valla forumlarda okuduğum kadar bu cihazda ısınma ve bazı problemler varmış fakat

Dreambox hd 800 se yi öneriyolardı tabi oda klon ...

Bide dikkat et Sim 2 sim 3 var sim 2 yi öneriyodu millet...
Alıntı

kardeş sakın eski bir drembox kullanısı olarak söyluyorum sorunlarını anlatmaya başlarsam ağlatırım seni
Alıntı

hd cihaz alacaksanız dreambox almayın hem görüntü kalitesi berbat hemde çok problemli alacaksanız atlanta hdbox yada yumatu full hd alın süper görüntü kalitesi vardır bu cihazların benden söylemesi.
Alıntı

(31-12-2011, 0:28)abdurrahmanelt demiş ki:  hd cihaz alacaksanız dreambox almayın hem görüntü kalitesi berbat hemde çok problemli alacaksanız atlanta hdbox yada yumatu full hd alın süper görüntü kalitesi vardır bu cihazların benden söylemesi.

neye göre görüntü kalitesi berbat?

Alıntı

görüntü olarak birşey diyemem ama stabil çalışmıyor cihaz onun yerine vuodo soloyu öneririm yazılım desteğide baya iyi arkadaşım
Alıntı