What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DISEqC'de SKY STAR 2 görünmemesi

Merhaba arkadaşlar. ProgDVB'yi açtığımda DISEqC'de SKY STAR 2 görünmüyor. Bunun sebebi ne olabilir?
işte resim

[Resim: OG13I.png]
Alıntı

ayarlar bölümü aygıt listesinden skystar 2 tv pc ikonuna bak bakalım yeşilmi değilse üzerine çift tıkla
Alıntı

çift tıklıyorum device not started SkyStar 2 yazıyor sonra ikon üzerinde donanım resmine dönüyor kırmızı kalkıyor.. yeşil renk yani.. Fakat yine aynı DISEqC ye girdiğimde boş gözüküyor programı kapatıp açtığımda durum yine baştaki gibi oluyor.. ? Sorun uydu kablosundan da olabilir mi yoksa başka ne yapmam gerekir?
Alıntı

senin driver problemin var driveri yeniden yüklemen lazım dvb driver yüzünden kartını tanımıyor ..
Alıntı

o işlemi yapmadan önce bir kaç sorum olacak...

server4pc hangi programın adı
techisat = skystar 2 mi oluyor bunları karıştırıyorum.. :S
Alıntı

technisat firma adı server4pc kartın kendi yazılımı progdvb ve bazı diğer programlar için gerekli.
Alıntı

şimdi ben skystar 2 yi tanıttım none kısmında yazısız yeşil renkli nokta çıktı.. add lnb kısmına geldiğimde her hangibir satellite seçeneği çıkmıyor listede.. yani bom boş gözüküyor.. orada turksat 1c 3c hotbird gibi hiç bir şey yok..bu listeyi nasıl oluştururum ?

none kısmında

sky star 2 nin altında
yazısız yeşil rengin üstüne çift tıklıyorum orada satellite listesi çıkmıyor yalnız diğer ayarlar mevcut
.. belirteyim uydudan çekim geliyo%40 a kadar..
Alıntı

all.list dosyasını ProgDVB\Transponders içine kopyala.

http://hotfile.com/dl/23573617/a5e35e3/all.list.html
Alıntı