What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DM 7020 HD

Merhaba Arkadaşlar
dreambox dm 7020 hd almayı düşünüyorum.
cihazı kullanan arkadaşlar var ise değerli yorumlarınızı dikkate alıp,hareket etmek istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.
Alıntı

diseq seçtiği ve dsmart hd kanallarda sorunlar olduğunu okumuştum alternatif vu+ ultimo yu da düşünebilirsin.
Alıntı

Öneriniz için teşekkür ederim.
Peki bu cihazı Wavefield Terodial T90 Çoklu çanak antenle desteklersem diseq sorununu aşmış olabilirmiyim.
Alıntı

(30-03-2012, 17:15)msleon67 demiş ki:  Öneriniz için teşekkür ederim.
Peki bu cihazı Wavefield Terodial T90 Çoklu çanak antenle desteklersem diseq sorununu aşmış olabilirmiyim.
90 cm' lik anten performansı alacağınız bir çanağa onca bütçe ayırmak pek mantıklı bir iş olmasa gerek, benim tavsiyem 150 cm'lik kollu, Vbox' lu bir sistem.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Zaten 150.lik motorlu çanak anten mevcuttu ve motor hareket halindeyken çok ses yaptığı için iptal ettim.Bu nedenle bu anteni araştırıyorum.Ayrıca bu antenin özelliği 90 cm.olmasına karşılk 150.lik normal antene eşdeğer sinyal seviyesine sahip olduğu antenin özelliklerinde bildirilmiş.burdaki amacım birazda bunun doğruluğunu araştırmaktır.
Alıntı

Dm'ye hiç bulaşma imkanın varsa Kathrein UFS 923 CI+ tavsiye ederim. +sı CI+ olması ve çok önemli...
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi