What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dreambox ftp şifresi ve pin sorunu

merhaba beyler, elimde dvb bir dreambox var,
ftp: username: root
sifre: dreambox
deniyorum girmiyor, sanirim ftp sifresi degismis. kumandadan setup'ada giremiyorum pin elimde yok, 5555 vs bayagi denedim olmadi. nasil bir sekilde bu cihazi tekrar kullanilabilir hale sokabilirim ?
Alıntı

http://forum.skystar-2.com/dreambox-sifr...-5333.html
Alıntı

hocam anlatmak istedigim o zaten, mavi tusa basinca pin istiyor ve bu pini bilmiyorum. addonda yukleyemiyorum normal olarak.
Alıntı

1004 ü dene olmazsa fabrika ayarlarına geri dön o zaman 1234 olur.
Alıntı

fabrika ayarlarinada donmem icin sifre istiyor yani yine olmadi bi cozum bulamazmiyim baska ? tesekkurler yinede
Alıntı

yeni image at gemini 4.20 bombsuz güncel birde kanal listesi yükle tertemiz cihazın olsun Smile
Alıntı

ilk önce dream control centır programı ile c lineyi al bilgisayar üzerinden bağlanması gerek ondan sonra gemini 4.20 orjinal yazılımını at bakup yazılımı olmasın dreami kitlemişler sorunun budur
Alıntı

(30-07-2012, 5:59)nexx45 demiş ki:  ilk önce dream control centır programı ile c lineyi al bilgisayar üzerinden bağlanması gerek ondan sonra gemini 4.20 orjinal yazılımını at bakup yazılımı olmasın dreami kitlemişler sorunun budur

arkadaş root şifresini bilmiyor nasıl bağlanmasını bekliyorsunuz dream control CENTIR ile Smile

eğer şifreyı sıfırlayamıyorsan plugin ile c lineyi alman biraz zor.
Alıntı

Dreamboxun hangi model 500s mi.

Sen yine de rs232 kullan güzel bir yazılım yükle
Alıntı