What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dreambox'tan sıkıldım yeni şeyler arıyorum

arkadşalar bu işlerde yeniyim hatta dreamboxu bile yeni aldım ama memnun kalmadım hali hazırda eve pcde alacağım birde dijital tv kartı alayım dedim çünkü dreambox hd kanalları desteklemiyor benim bir kaç sorum olacak bu konuyla ilgili

1= ben dreamboxta kullandığım serverı dijital tv kartında kullanabilirmiym

2= en sağlıklı dijital hd tv kartı hangisidir ve bu dijital tv kartının yanında hani ekran kartını kullanmam gerek

arkadaşlar bu sistemi yeni kuracağım bir defadan sağlam ve sağlıklı bir sistem kurmak istiyorum dreambox'ta olduğu gibi sıkıntı çekmek istemiyorum çünkü orojinal dreambox bulunmuyormş piyasada bende acemi olduğum için cihazı alldığım bayiinin sözüne fazla kandım orojinaldir falan dedi şimdi cihazda donma oluyor reset atma gibi sıkıntılar var bu işi dijital tv kartıyla yapmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

skystar hd

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris...tion/detay?

orjinal

Takas Yapabiliriz BUDAN BAK

arkadaşlar ben takas hakkında birşey sorduğumu sanmıyorum teş.. ederim ama ben sadece bu işlerde profesyonel kişilerden fikir almak için bu konuyu açtım

1 - evet aynı serverları kullanabilirsin.
2 - nvidia 8600 veya üstü bir kartla CUDA teknolojisini kullanan CoreAVC vb. kodeklerle HD kanalları rahatlıkla izleyebilirsin. Benzer teknoloji ATI kartlarda da mevcut.

Yurt dışından 90 liraya HD kart getirten de var 300 liraya SS HD2 alan da var. Ben kullanmadığım için bir yorum yapmıyorum kartlarla ilgili.

eyvallah usta teş.. ederim benim demek istediğimde işte bu ekran kartları hakkında bilgi almak

(26-06-2010, 21:58)ares demiş ki:  arkadşalar bu işlerde yeniyim hatta dreamboxu bile yeni aldım ama memnun kalmadım hali hazırda eve pcde alacağım birde dijital tv kartı alayım dedim çünkü dreambox hd kanalları desteklemiyor benim bir kaç sorum olacak bu konuyla ilgili

1= ben dreamboxta kullandığım serverı dijital tv kartında kullanabilirmiym

2= en sağlıklı dijital hd tv kartı hangisidir ve bu dijital tv kartının yanında hani ekran kartını kullanmam gerek

arkadaşlar bu sistemi yeni kuracağım bir defadan sağlam ve sağlıklı bir sistem kurmak istiyorum dreambox'ta olduğu gibi sıkıntı çekmek istemiyorum çünkü orojinal dreambox bulunmuyormş piyasada bende acemi olduğum için cihazı alldığım bayiinin sözüne fazla kandım orojinaldir falan dedi şimdi cihazda donma oluyor reset atma gibi sıkıntılar var bu işi dijital tv kartıyla yapmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

mercedesten inip kartala binilir mi Big Grin dreamboxtan bugüne kadar sıkılanı duymadım hali hazırda bu server olayını kullanabileceğin en iyi cihaz dreamboxtur ..ewet piayada çok klon var ama ben klon kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok..tavsıyem dreamboxdan vazgeçme...yinede sen bilirsin...

Uydudan HD yanınlara bakmak için minimum Nvidia Gforce 8xxx serisinden itibaren 512Ram lı veya ona eş değer bir ATI Radeon HD ekran kartlarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Eğerki pc 'de oyun oynamayacaksan bu kartların miyadı dolduğu için 2. el olarak çok cüzzi fiyatlara bulabilirsin arkadaşım. Codec kurulumu içinse SD pack 1.0 ile HD pack 2.4 ü kurmanızı tavsiye edeceğim.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

(28-06-2010, 20:45)realfactor demiş ki:  1 - evet aynı serverları kullanabilirsin.
2 - nvidia 8600 veya üstü bir kartla CUDA teknolojisini kullanan CoreAVC vb. kodeklerle HD kanalları rahatlıkla izleyebilirsin. Benzer teknoloji ATI kartlarda da mevcut.

Yurt dışından 90 liraya HD kart getirten de var 300 liraya SS HD2 alan da var. Ben kullanmadığım için bir yorum yapmıyorum kartlarla ilgili.

kardeş serverları nasıl kulanacas?

arkadaşım hd için kendini bu millet bu kadar neden kasar anlamam hee evde hd 1280*1024 felan destekleyen lcd tv almışındır gene bi şekilde anlam vermeye çalışırım ama bence kendini hd diye hiç kasma illada pcde izliyicem dersen al normal bir tv kartı kullan gitsin... hee benim param çok nereye harcasam diyosan sen bilirsin... ama bide senin gibi hd yapanları dinle bakalım eskisinden ne kadar daha mutlular...
Konu Kilitli