What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dünyanın En Zeki Milleti

En zeki millet Amerikalılar!

[mynet]501339[/mynet]
Alıntı

ooooooooooooofffffff ooffffffff, sevgili kardeşim;
bizimde sorunumuz burada başlıyor işte. Onlar başkalarını hiç mi hiç tanıyamıyor ama kendilerini çok iyi tanıyorlar..... Biz her kesi çok iyi tanıyoruz ama kendimizi tanıyamıyoruz.... bi de onu becerebilsek.......
Bilmem AN-LA-TA-BİL-DİM-Mİ....
Alıntı

halkını cahil bırakırsan tepede istediğini daha rahat yaparsın. olay bu! biz komik yönünü ele alıp neşelenelim.
Alıntı

gerizekalı amerikalılar ne zaman zeki olmuşlar Irak devletine zeki olduğuna mı girdi o kadar insanları katletti.Ama tabi bizim hükümet amerikanın her dediğine boyun eğer ise onlar sürekli zeki olurlar
Alıntı

Boşuna söylememişler büyüklerimiz bir TÜRK BİR DÜNYAYA BEDELDİR DİYE TÜRKİYE gümbür gümbür geliyor arkadaşlar ne İsrailin pervasızlığı ne de Amerikanın gaddarlığı bizi hiç bir güç durduramayacak 2023 bekleyin...
Alıntı

Bu kadar salak bi ülkeyemi toplanmış şimdiBig Grin

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Dünyanın en zeki insanları. eğitim seviyeesi yüksek olan milletlerdir. fakat türkiyedeki gibi eğitim değil tabi. üniversiteyi bitirirsin ingilizcenin i sini bilmezsin. 3 çocuk yap derler. niçin biliyormusunuz tüketim toplumuna katkınız olsun diye. o çocukları nasıl okutacaksın hele benim gibi 2 tanesi birden üniversitede 1 tanesinide üniversiteye hazırlık için dersaneye verdiysen. yok arkadaş ayda 2.00 tl 2500 tl masrafın varsa. buyurun burdan yakın ben allahıma şükür altından kaltım sayılır. ya memur, emekli, yada asgari ücretli isen ver cocuklara cemmate okusunlar. baskı altında imam korkusu falan o çocuğun kendine faydası olmazki birde topluma faydası olsun. ha birde sen kendin zar zor okutursun çocullar develet babadan 100 ile 150 tl burs alırlar okul biter çalışmaya başlar başlamaz devlet baba verdiği parayı ister. allahtan af falan var ödeyeceğiz.
ha birde arkadaşımız yazmış GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR diye vatanımızı millletimizi çok sewviyoruz ama senin ne işin olur elin israili ile onla bunla kardeşim. kendimize bakalım. elin gavuru uzayda arsa satmaya başladı mesela sen daha cep telefonu, faks makinası, helikopter, uçak, bilgisayar bunları dışardan alıyorsun yapabiiyormusun . sanayi ni bile oturtamamışın ithalatın ihracattan % 50 fazla dış ticaret açığı vertiyorsun yani bu günün parası ile 80 milyar dolar civarında elin gavuruna kendi miili servetinden para ödüyorsun. ya dış borca giden senelik 45-50 milyar dolar sadece faizide koy üstüne. yokkardeşim vatan millet saskarya e eee sonu ne olacak. akıllı toplum akıllı insanalrdan meydana gelir biraz akıllı olalım.

Alıntı

türk milletini falan küçümseyen yok.
Alıntı