What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dvb dream 1.5 e full kayıt sorunu

arkadaşlar windows 7 kullanıyorum dvb dreamda kayıt yapamıyorum izlediğim bir programı kayıt yapmak istediğimde ekranda kaydın. yapılacağı alan da yetersiz disk alanı mesajı veriyor ve otomatik olrak kapanıyor 320 gb. harddisk kullanıyorum, neden olabilir acaba.
Alıntı

(28-03-2011, 1:42)turspice demiş ki:  arkadaşlar windows 7 kullanıyorum dvb dreamda kayıt yapamıyorum izlediğim bir programı kayıt yapmak istediğimde ekranda kaydın. yapılacağı alan da yetersiz disk alanı mesajı veriyor ve otomatik olrak kapanıyor 320 gb. harddisk kullanıyorum, neden olabilir acaba.

dvbdream üzerinde;
-ayarlar -tercihler -kayıt bölümünü aç:

1. kayıt c:\dvbdream\record\ dizinide yapılır ( kullanıcı tarafından başka sürücü D: E: gibi ve dizin değiştirilmemiş ise). (4000 mb) max kayıt boyutudur. (1200 mb) yetersiz disk alanı uyarı mesajı, (600 mb) kayıt durdurma limitidir.

2. harddiskinin 320 gb olması önemli değil, önemli olan c sürücünde veya kayıt yolu belirttiğin sürücüde kalan boş alanındır. çünkü kayıt yukarıda dediğim gibi normalde c sürücüsü içine yapılıyor. sürücünde yer varsa büyük ihtimalle yetersiz disk alanı uyarı boyutunu aşırı derecede değiştirmiş olabilirsin. Değerleri yukarıda verdiğim değerlere ayarla.
Alıntı

teşekkürler sorun giderildi.....
Alıntı

arkadaşlar merhaba , kayıt ederken çözünürlüğü değiştirebiliyormuyuz.Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
Alıntı

(07-04-2011, 17:27)erman083 demiş ki:  arkadaşlar merhaba , kayıt ederken çözünürlüğü değiştirebiliyormuyuz.Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

değiştiremezsiniz kanalın kendi çözünürlüğünde kayıt yapılır..

Alıntı