What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVB Dream açınca hata veriyor

arkadaşlar dvb dream ı açınca pc hata veriyo dvb dream bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyo... diyo ne yapmam gerekiyo? yardımcı olursanız sevinirim
Alıntı

dvbdream programını kaldır ve yeniden kur ...program bozulmuş olabilir....
Alıntı

cem hocam tel numaranı verde sizi arayayım.. bir türlü şu tv olayını düzene otuturamadım burdan yazışmayla pek bişey yapamıyorum bana yardımcı olursan sevinirim...
Alıntı

arkadaş bu işllerin telefonla şıp diye çözüleceğini sanmam..en iyi yöntem deneme-yanılma yöntemidir..yani bir yöntemi denersin olur yada olmaz sonra ikinci sonra üçüncü gibi sorun bu şekilde illaki hallolur biraz sabır ve araştırma gerekli bence işin sonunda hem tecrübe kazanırsın hemde işin hallolmuş olur ....dvb'silip yükledinmi?sorun aynımı?
Alıntı

haklısın!anlayışın için saol şuan uğraşıyorum
Alıntı

cem hocam programı ynidn kurdum codeci de kurdum ama şuan görüntü alamıyorum sinyal var...
Alıntı

önce dvb kurup sonra kodek kurma dvb çalışmayabilir...kodek kurduktan sonra dvb kur...
birde video ayarlarını yap...
Alıntı

dvbdreamı indirdim ama video ayarlarındaki video codec ve video renderer kırmızı görünüyo, sağ taraftaki "aktif directshow filtrelerinde" bu kırmızılar görünmüyo ne yapmam gerekiyo
Alıntı

resim gönderirmisin?
Alıntı

nasıl gönderecemi bilmiyorum. sabahtan belli uğraşıyorum bir türlü yükleyemedim dvbdreamı kafayı yicem
Alıntı