What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVB Dream Kanal kayıt etme

arkadaşlar ben dvb dream 14i kullanıyorum bazı kanallar mevcut değil atv show vs. frekanslarını buluyorm aratıyorum ve buluyor ama kayıt edemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Alıntı

ediyordur eminmisin. kayıt klasörü farklı olabilir.
Alıntı

hayır ya etmiyor genel var favoriler var bir de kumanda var buluyorum kanalı ama hiç birine atmıyor tp listesine ekle diorum kanalları kaydet diyorum ama olmuyor kayıt etmiyor
Alıntı

bende sandım kanal yayını record kaydetme. kanalları buluyor fakat kanal listesine eklemiyor. liste bozulmuş olabilir sil baştan tarat sıralı değilse.
Alıntı

cok yaptım olmuyor listeyi siliyorum tarama yaptırıyorum sıfırdan bir sürü kanal buluyor ama eklemiyor listeye programı sildim tekrar yükledim yine tarama yaptım ama sonuc yine aynı.. DBV dream yerine başka bir program kullanabilir miyim ? progdvb kullanmayı denedim olmadı
Alıntı

herhangi bir frekanstan tarama yapıp resmini gönderirmisin sinyal olsun.
Alıntı

[Resim: y9WmC.jpg]

işte istediğin resim
Alıntı

genel sekmesinde de mi olmuyor.
Alıntı

geneli bırak hiç birinde olmuyor o seklemlerin hiç birinde bulunan kanalların ismi yazmıyor
Alıntı

sekmelerin altında aramanın yanından uydu listesini değiştir. sanırım kullandığın frekans listesinde yani 0420.ini dosyasında

[SATTYPE]
1=0420
2= Turksat 2A/3A

2. seçenekte farklı birşeyler yazabilir örneğin gönderdiğin resimdeki gibi Turksat 2A/3A Yeni o zaman bulduğun kanalları bu isimle farklı bir listeye kaydediyordur.
Alıntı