What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVB Dream kurulumu ayrıntılı ve resimli anlatım

üstad sana tek kelimeyle teşekkur etmek istemezdim ama yapıcak baska bısı yok tesekkur edıyorum cok sagol inan çok yardımcı oldun ama su sıfrelı kanalları ornegın dıscoveryı yı hala cozemedım nasıl yapılıgını bır tek o kaldı
Alıntı

Sitenin ana sayfasında "Nasıl yapılır" bölümünü bir incele istersen.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

yaptım yaptım ama olmuyor
Alıntı

Ya arkadaşlar bende türksat hotbird ve sirus uyduları var dayzek ayarlarını prog dvb oldugu gibi dogru bir şekilde yapıyorum fakat türksat dışında hiç bir uydudan sinyal alamıyorum. bunun sebebi ne olabilir
Alıntı

arkadaşlar ben kullanıyorum son sürümünü süper
Alıntı

(15-07-2011, 22:04)maxmax demiş ki:  Ya arkadaşlar bende türksat hotbird ve sirus uyduları var dayzek ayarlarını prog dvb oldugu gibi dogru bir şekilde yapıyorum fakat türksat dışında hiç bir uydudan sinyal alamıyorum. bunun sebebi ne olabilir

Dvbdream player programının bazı kartlarda disecq desteği yok...
Alıntı

İiyide arkadaşım programı açıp aygıt ayarlarına baktıgımda avermedia BDA DVBS tuner diye kartım gözüküyor .Proramında BDA destegi var
Alıntı

(27-08-2011, 9:12)maxmax demiş ki:  İiyide arkadaşım programı açıp aygıt ayarlarına baktıgımda avermedia BDA DVBS tuner diye kartım gözüküyor .Proramında BDA destegi var
aver media dvbdreamla sorunluydu ben iki yıl once kullanıyordum buna benzer konu açmıstım arastırma yapmıs o dönem herkeze sormuştum sonuç aynıydı .. progdvbde hangi uydudaysak dvbdreamda aynı uyduda kalıyor . dier uyduları sinyal almıyordu .
Alıntı

dvb dream 1.5 beta7 kurulumu ayrıntılı ve resimli anlatımı indiremiyorum 4share kapalı ve dosya silinmiş tekrar paylaşırsan çok sevinirim
Alıntı

kardes indirdim fulledim fakat sinyal yok
Alıntı