What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVB Dream Serileri

Arkadaşlar bu DVB Dream i ilk gördüğümde çok sevmiştim ama zamanla beni deli etti nedeni ise şu
1.5 den sonra düzgün çalışan bi sürümünü görmedim kayıt yapmaya çalışsam biri hata veriyor biri kapanıyor son seri ise otomatikman kendi ana sayfasına yönlendiriyor vede cpu çok fazla yoruyor
aca sizlerin hangisinde kullandığınız en uygun seride bir DVB Dream serisi hangisi ise hazır kanal listesi ile birlikte paylaşırmısınız.
Alıntı

Dostum bende 2.1a var. Gayet de düzgün çalışıyor. Formu iyi ararsan bulursun. Hazır kanal listesini de bulursun. Dvbdream syfasına iyice gözat. kolay gelsin.
Alıntı

(06-02-2013, 13:45)kemmrt demiş ki:  Dostum bende 2.1a var. Gayet de düzgün çalışıyor. Formu iyi ararsan bulursun. Hazır kanal listesini de bulursun. Dvbdream syfasına iyice gözat. kolay gelsin.

kardeşim aramadan açmadımki ben bu konuyu iice aradım ama yok kafama göre bir şey bulamadım sendeki sorunsuzsa uplarmısın bende kullanayım
misal son kullandığımda ise kanallar çok geç açıyor 2 sefer tıklamak zorunda kalıyorum çoğuna bazı kanalların açması 15-25 saniye arası değişiyor.
Alıntı

ben dvbdream v1.7 sürümünu kullanıyorum sorunsuz . 1.7 kullan
Alıntı

Win7 64 bit' te DVBDream 2.2b kullanıyorum, deneme amaçlı XP makineme de kurup denedim. çok stabil çalışıyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

win7 32 bit işlemciye en uygun sorunnsuz kanalları vs arkadaşlar en düzgünü hangisi ise bir upload etsenizde bende şu dertten bi kurtulsam vallahi bu tv kartı yüzünden pardus kullanıcam.
Alıntı

(07-02-2013, 2:08)mahsunkral demiş ki:  win7 32 bit işlemciye en uygun sorunnsuz kanalları vs arkadaşlar en düzgünü hangisi ise bir upload etsenizde bende şu dertten bi kurtulsam vallahi bu tv kartı yüzünden pardus kullanıcam.

ben win7 64 bitte kullanıyorum 32 de daha önce kullandım . sorun yoktu
Alıntı

arkadaşlar çok sağolun gönderdiğiniz pmleri indirdim tek eksiğim şimdi kanal listesi
Alıntı

sen bana özelden ulaş sana ben tüm kanallar açık olan vertical horizontal tümünü gösteren listeyi vereyim benim sürümde şuan 2.0a full sürüm ama özelden ulaşta linki atayım indir,, win 8 64 bitte harika sorun sıfır,, yok kendi sürümüme devam diyosanda şu açtığım konuda senin problemin çözülür SORUNU HALETTİM SONUNDA SİNYAL MİNYAL HEPSİ, TIRT HAVA :-))) BU AYARDAN SONRA :-) http://forum.skystar-2.com/sinyal-sorunu...-6264.html
Alıntı