What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dvb Dream v1.5f Geliyor

Evet arkadaşlar bir kaç gün içinde dvb dream v1.5f piyasaya sunulacak umarım çoğumuzun beklentilerini karşılayacak bir sürüm olur. Wink
Alıntı

İnşallah öyledir, şu render hatası hala düzeltilmeyi bekliyor. 4:3 ile 16:9 resim geçişinde alt ve üstte resim kalıntıları dans ediyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

kaynak belirtirmisin dostum sitesinde böyle bir haber yok 3d gelmezse gerisi boş
Alıntı

(16-05-2011, 2:06)doomstime demiş ki:  kaynak belirtirmisin dostum sitesinde böyle bir haber yok 3d gelmezse gerisi boş

sitesindeki forumda bir kaç gün içinde çıkacağı söyleniyor ve bir çok hatanın giderildiği bahsediliyor

3d olmama ihtimali yoktur herhalde.
Alıntı

bir kaç önce bende çıkacağını söylemiştim doğru bilgi..
Alıntı

inşallah istediyimiz gibi çıkar
Alıntı

dvb dream yavaş yavaş progdvb gibi ağırlaşmaya başlıyor gibi..
Alıntı

İlk versiyonlar neydi öyle altdvb gibi hızlı kanal geçişi vardı gerçekden.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

dvb viewerin eline kimse su dökemeyek ,traş bi program özellikle uzaktan kumandalı kullanım için çok kısıtlı
Alıntı

(16-05-2011, 2:03)Metin demiş ki:  İnşallah öyledir, şu render hatası hala düzeltilmeyi bekliyor. 4:3 ile 16:9 resim geçişinde alt ve üstte resim kalıntıları dans ediyor.

:@:@ kesinblikle aynen katılıyorum nedir bu render rezaleti yaaw.. win 7 de çoğu render ***** görüntü yqpıyor. ancak aeroyu kapattığımda ondada render 7 yi seçiyorum ancak hızlı oluyor programDodgy
Alıntı