What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVB Dream windows 8'de görüntü sorunu

codes denmi kaynaklanıyo yada DVB Dream windows 8 uyumlu değil Angry[Resim: attachment.php?aid=6702]

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Alıntı

kartın avermedya bırak windovs 8 zi windovs 7 dide dahi sorunlu bir kartır sadece progdvb ve dvbwieride çalışır uğraşma kendi averin sitesine bak istersen sadece progdvb dir saygılarımla
Alıntı

(02-09-2012, 16:54)nexx45 demiş ki:  kartın avermedya bırak windovs 8 zi windovs 7 dide dahi sorunlu bir kartır sadece progdvb ve dvbwieride çalışır uğraşma kendi averin sitesine bak istersen sadece progdvb dir saygılarımla

Stop alakasız bendekindede aynı problem(skystar2)var sanırsam patch te... vallla, bir açıyosun sinyal var bir açıyosun yokk bir var bir yok sıkıldım artık bu gerizekalı dvb dreamın sinyal sorunundan
Alıntı

(07-09-2012, 1:04)nr6630 demiş ki:  
(02-09-2012, 16:54)nexx45 demiş ki:  kartın avermedya bırak windovs 8 zi windovs 7 dide dahi sorunlu bir kartır sadece progdvb ve dvbwieride çalışır uğraşma kendi averin sitesine bak istersen sadece progdvb dir saygılarımla

Stop alakasız bendekindede aynı problem(skystar2)var sanırsam ***** te... vallla, bir açıyosun sinyal var bir açıyosun yokk bir var bir yok sıkıldım artık bu gerizekalı dvb dreamın sinyal sorunundan

senin bilgisayarın amd mi yoksa intelmi asus anakart kullanıyormusun windovsun hangi sürümünü kullanıyorsun dvbdreammin hangi sürümünü kullanıyorsun kartın hangisi ver bakalım bilgileri biz değerlendirelim hiç bir bilgi olmadan nasıl ce vap vereceğim sana bazı hatalar var biliyorum windovs kurulum hataları dahil teanwier ile bağlandığımda görüyorum sayıgılarımla
Alıntı

Aynı problem bendede vardı hatta forumda yazımı görebilirsin Smile Sonuç; DVBviewer de görüntü alıyormusun ;? eyer DVBviewer de cihazın kendi cd sinden DVb Viewer yükleniyor onu yükle görüntü alamıyorsan veya cihazını görmüyorsa ilk açtında gri yazılarla DVBviewer de chaz off die bazı yazılar yazıo o geliyor ise cihazını görmüyordur. bu yüzden görüntü alamassın bu da kartının kitlendini belirtir. Çözümü Format ve orjinal serial kullanmandır. Warez ile windows 8 i aktifleştirdiysen Kart kendini korumaya alıp kitliyor, sinyal olup kanal göstermiyor, kartı çıkarıp aktifleştirip tekrar kartı taksanda aynı belirteyim deneme Smile ben format atıp orjinal serial kullanıp düzelttim.
Alıntı

(07-09-2012, 9:07)gokhan86 demiş ki:  Aynı problem bendede vardı hatta forumda yazımı görebilirsin Smile Sonuç; DVBviewer de görüntü alıyormusun ;? eyer DVBviewer de cihazın kendi cd sinden DVb Viewer yükleniyor onu yükle görüntü alamıyorsan veya cihazını görmüyorsa ilk açtında gri yazılarla DVBviewer de chaz off die bazı yazılar yazıo o geliyor ise cihazını görmüyordur. bu yüzden görüntü alamassın bu da kartının kitlendini belirtir. Çözümü Format ve orjinal serial kullanmandır. Warez ile windows 8 i aktifleştirdiysen Kart kendini korumaya alıp kitliyor, sinyal olup kanal göstermiyor, kartı çıkarıp aktifleştirip tekrar kartı taksanda aynı belirteyim deneme Smile ben format atıp orjinal serial kullanıp düzelttim.

arkadaşım kendi kartınında orayada yazdım senin bilmediğin sorunlar ile uğraşıyoruz şu flimi seyretde biraz bilgin olsun windovs 8 de orjinal serial satışı nezaman verdiler windovs 8 rtm sürümüne

Alıntı

(07-09-2012, 6:40)nexx45 demiş ki:  
(07-09-2012, 1:04)nr6630 demiş ki:  

Stop alakasız bendekindede aynı problem(skystar2)var sanırsam ***** te... vallla, bir açıyosun sinyal var bir açıyosun yokk bir var bir yok sıkıldım artık bu gerizekalı dvb dreamın sinyal sorunundan

senin bilgisayarın amd mi yoksa intelmi asus anakart kullanıyormusun windovsun hangi sürümünü kullanıyorsun dvbdreammin hangi sürümünü kullanıyorsun kartın hangisi ver bakalım bilgileri biz değerlendirelim hiç bir bilgi olmadan nasıl ce vap vereceğim sana bazı hatalar var biliyorum windovs kurulum hataları dahil teanwier ile bağlandığımda görüyorum sayıgılarımla

hocam aynen dediğin gibi sistemimi yazıyorum buraya
İŞLEMCİ :İNTEL Q9550 4 ÇEKİRDEK 3.30 MHZ
RAM :KŞNGSTON 8GB 1333 DDR3 4*4
ANAKART: ASUS P5G41T-MLX
HDD : 500 GB SATA2
EKRAN KART : MSI 1GB 128 BİT nvidia çipsetli DİRECT11
İŞLETİM SİSTEMİ : WİN 8 SUAN AMA ÖNCEDE WİN 7 İDİ GENE SİNYAL VAR YOK VAR YOK.. OLUYORDU

DVBDREAM 2.0A ŞUAN BENDEKURULU .......... 1.5 HARİÇ HEPSİ YAPTI BU SORUNU
Alıntı

eyvallah çok sağol kardeş emeğine saygılar
Alıntı