What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dvb Viewer 5.3.0 kurulum Hatası

Merhabalar,
Dvb viewer kurulumdan sonra ek tool ları kurmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Yardımcı olurmusunuz. Windows 8.1 64 bit işletim sistemine kuruyorum.

[Resim: DX2VWv.png]
Alıntı

internetten indirmeye çalışıyor ama indiremiyor. lisanlı mı aldın yoksa yamalı mı?
Alıntı

evet ürün lisanslı kurulum bitiyor toolları çekmeye çalıştığı anda bu hatayı alıyorum.
Alıntı

çekmeye çalıştığı adresler ya hatalı ya da pc de firewall (güvenlik duvarı) engelliyor. yönetici olarak çalıştır setup dosyasını.
Alıntı

bendede ayni hatayi veriyor...tam bilmiyorum ama galiba eski lisanla yeni sürümü indirdigimiz icin bu hataya veriyor.
Alıntı

belkide ama sanmıyorum? bence sorunu yapımcıya iletin.
Alıntı

Merhaba
aynı hata bendede verdi, problem hakkında dvbviewer'a mail attım, gelişmelerden haberdar edeceğim.
Alıntı

ben download sayfası gelince çıkan çentikleri kaldırarak kurmuştum yani bende sıkıntı çıkmadı. netstreaming vs gibi eklentileri otomatik olarak netten çekmeye çalışıyor başta. onları manuelde indirebilirsiniz.
Alıntı

merhaba,
Dvbviewer dan gelen bilgi (There is a Bug in the DVBViewer Pro downloader URL list on the Server. Deselect the Netstreaming Plugin and you shouldn't get an error.) İndirme linkinde bazı hatalar varmış, Netsreaming Plugin işaretini kaldırınca hatanın ortadan kalktığını yazıyor. bilginize
saygılar.
Alıntı