What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVB Viewer Kayıt Türü

Arkadaşlar merhaba ,
DVB Viewer da kayıt türü (Boyut) MB olarak gösteriliyor, benim istediğim ise ProgDVB gibi zaman olarak yapılması bayağı kurcaladım ama bulamadım acaba DVB Viewer da kayıt zaman olarak nasıl yapılır ? yani şöyle diyeyim, ben genelde kayıtları 10 ar dk olarak kestiriyorum ve parçalı olarak geliyordu Progdvbde ama DVB Viewer belirli bir MB girmek lazım ve her kanalın yayını bir olmadığı için atıyorum 500 mb olarak bir kanal verdiğimizde öteki kanalın yaklaşık 10 dk sı 750 800 mb olabiliyor. bunun çözümünü bilen varmı aranızda ?
Teşekkürler.
Alıntı

Kayıt zaten zamanlı yapılıyor.İstediğin saatler arası kaydedebilirsin.Sen kaydın bölünmesinden bahsedilen(max boyut) yeri söylüyorsun herhalde. Record /Timer /Kanalı Seç/ Date(Start-End)/Add
Alıntı

(23-02-2014, 3:21)Toreador77 demiş ki:  Kayıt zaten zamanlı yapılıyor.İstediğin saatler arası kaydedebilirsin.Sen kaydın bölünmesinden bahsedilen(max boyut) yeri söylüyorsun herhalde. Record /Timer /Kanalı Seç/ Date(Start-End)/Add

Yok o değil, kayıtları 10 ar dk ile kestirmek istiyorum, yani dediğim gibi parçalı gelmesi gerekir (10 Dk) ara ile kendi split ediyor. Progdvbde bu var ama dvbviewerda bu sadece mb olarak seçiliyor başka bi yol bulamadım
Alıntı

10dk nın yaklaşık mb'nı yaz o zaman sende.
Alıntı

tabikide mb yazılırda bi yerde yapıldığını okumuştum onu çözmek istiyorum.
Alıntı