What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBDream HD kanallarda çift gösterme sorunu!

Arkadaşlar SkyStar-2 - DVBDream son sürüm kullanıyorum. Bütün kodekler yüklü sistemimde. AMD Athlon II x4 QuadQure işlemci, 4 GB Ram, 1 GB ATI HD 4650 DDR3 ekran kartım var. Ne yaptıysam aşağıdaki fotoğraftaki soruna çare bulamadım. HD kanalları açtığım zaman donma vs. hiçbirşey yok sadece bu şekilde çift gösteriyor. Bütün Video Renderer'leri denememe rağmen sonuç alamadım. Önerisi olan varmı? şimdiden teşekkür ediyorum..

[attachment=1602]
Alıntı

hangi kanal bu? codec ayarlarından olabilir... ekran kartının sürücüsünü güncelle.. ayarlarını kontrol et..
Alıntı

Ekran kartı sürücülerim güncel. Windows 7 kullanıyorum o da güncel.
Bütün kodekler sistemimde yüklü. CoreAVC, ArcSoft, Elecard AVC, Divx H264 ve daha fazlası.. Ama hangisinde denediysem hep çift gösteriyor Sad
Kanal TURKSAT 3D HD TEST.
Alıntı

video renderer kısmında ki farklı seçenekleri denedin mi?
Alıntı

Evet hepsini denedim. Sonuç aynı ne yazık ki Sad
Alıntı

baştan sordum kanalı, 3d olduğu için öyle o Big Grin
Alıntı

Pes diyorum yav! Kendime gülüyorum şu an. Teşekkür ediyorum @emre Smile
Alıntı

yetişemedik cevam olarak Smile aynen 3D Kalitesi yayın olarak böyle ayarlanıyor tek görüntü olarak ayarlanmıyor
Alıntı

selam skystar 2 d kartım var bazı kanalar ı büyük gösteriyor zoom lu olarak ama bazı kanalar normal gösteriyor nedendir acaba

progdvbpowerinstall7.7 kurulu bilgisayarda ProgDVB de bazı kanalar büyük gösteriyor

ProgDVB Elecard Edition bunda actıgımda ise kanalar normal ama bozuk cd gibi karma karışık görüntü alıyorum donuyor görüntü bir birine karışıyor sinyal seviyeside 57 lerde

sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim..
Alıntı