What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dvbdream kumanda ayarı

meraba her keze iyi akşamlar 5 senedir skystar2 kullanıyorum ama hiç kumandasını kullanmadım bu gün de pc yi formatladım ve dvb dream denedim hoşuma gitti kanal geçişleri güzel felan görüntü kalitesi progdvb powerınstall kadar olmasada. kumanda özelligini aktif etmek istedim ama ve twinhan modunu seçtim bi bilgi notu çıktı eger twinhanı seçersem klavyeden kontrol edmeyecegimi ve sadece kumandadan yönete bilecegimi söyle di bende vaz geçtim şimdi sorum şu klavye ve kumandayı bir arada kulanabilecegim bi yöntem varmı yada program yada bi ayarı
Alıntı

ben 3 yıl kullandım progdvb 1 yıldır dvbdream kullanıyorum çokda iyi . . görüntü olayına gelince o codekle alakalı bide renk ayarıda yapa biliyorsun ince ayarda yapabiliyorsun dvbdream la
kumandaya gelince bendede skystar 2 var winLrc aktif etceksin bide winlrc google yaz bi suru resimli anlatımları var . . winlrc yukle pc yeniden başlat dvbdreamdan aktif et kumanda aktif olcak winlrc kurulumu googlede bak resimli anlatımları olması lazım .. yapamassan yardımcı olurum .
Alıntı

tam sagol hallettim
Alıntı

nasıl hallettin arkadaşım
Alıntı