What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dvbdream kurulumu ve ayarlar

arkadaşlar dvbdream ın kurulumunu resimli anlatan bir yer yokmu,çok basit bir şeyi kuramıyorum,kanal arattırıyorum 3 kanaldan başka bulamoyurum,prog dvb bundan zor onu kuruyorum,ya lütfen anlatın,yada bir link verin,sky star ana sayfasında prog dvb kurulumu var bunun yok.....
Alıntı

sana kanal listesi gönderiyorum. http://apolo.hotshare.net/download/wqeRc...chlist.rar

dvbdream için kopyala.
Alıntı

Arkadaşlar dvbdream da kanalların dilini nasıl değiştiriyoruz. Bir türlü bulamadım lütfen yardım.
Alıntı

(03-09-2009, 0:59)ahmetkucukkaya demiş ki:  Arkadaşlar dvbdream da kanalların dilini nasıl değiştiriyoruz. Bir türlü bulamadım lütfen yardım.

Options-languages tan Türkçe

Kurarken de Türkçe seçebilirdiniz
Alıntı

(03-09-2009, 1:46)rerererara demiş ki:  
(03-09-2009, 0:59)ahmetkucukkaya demiş ki:  Arkadaşlar dvbdream da kanalların dilini nasıl değiştiriyoruz. Bir türlü bulamadım lütfen yardım.

Options-languages tan Türkçe

Kurarken de Türkçe seçebilirdiniz

sağolun ancak benim dediğim bazı kanallar hem türkçe hemde ingilizce yayın yapıyorlar, kanalların yayın dilini nasıl değiştirebilirim?
Alıntı

Yayıncı kuruluş birden fazla yayın yaparsa. Dvbdreamın altt ses simgesini bul (hoparlör) ona tıkla görürsün. Programı biraz kurcala.....
Alıntı

Arkadaslar; win7 ye ss2 yi kurmayi basardim fakat; DvbDream e tanitmayi basaramadim;aygit secenegini actigimda B2D2k filan gozukuyor

[Resim: KxPOv.jpg]

Nasil tanitabiliriz acaba
Alıntı

http://www.skystar-2.com/drivers.htm 4.5.1 driveri kur
Alıntı

dvbdream da kanalların dilini değiştiriyoruz bu bilmeyen Arkadaşlar için

dvbdream programında bazı kanallar hem türkçe hemde ingilizce yayın yapıyorlar, kanalların yayın dilini nasıl değiştirebilirsin ? pc klavyesında (A) tuşuna basınca oluyor bende bunu e2 kanalında tesadüf öğrendim yalınız her kanalda olmuyor
Alıntı

Dvb Dream da klavye kısa yollarını istediğiniz gibi zevkinize göre değiştirebilirsiniz, ayarlar uzaktan kumanda seçeneğinden twinhan kumanda olarak seçim yaparsanız oradan istediğiniz gibi tuşların işlevlerini değiştirebilirsiniz. örnek vermek gerekirse "T" tuşuna MDTeleText-v0.62 eklentisine ait kısa yolu atadım, böylelikle "T" tuşuna bastığımda teletex açılıyor birdahaki basışımda kapatıyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı