What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dvbdream ve skystar usb 2 hd ci

arkadaşlar elinde technisat skystar usb 2 hd ci olupta dvbdream de turksat ve hotbird de sinyal ve görüntü alan var mıdır.
Alıntı

ben varım hocam herhangi bir sorunum yok..
Alıntı

(19-09-2011, 17:56)GoGo demiş ki:  ben varım hocam herhangi bir sorunum yok..

Öncelikle foruma hoş geldiniz, SS HD2 usb cı' yı yeni almışsınız hayırlısı olsun. Kullanımından memnunmusunuz, cı modul soketine modül takıp deneme şansınız oldumu mesela modül olarak X Dream modül yada Dragon modül yada yasal abonelik ile verilen D smart modül v.s. benimde almayı düşündüğüm bir ürün. Şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkardımı SS HD2 usb cı. ?

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(19-09-2011, 19:52)Metin demiş ki:  
(19-09-2011, 17:56)GoGo demiş ki:  ben varım hocam herhangi bir sorunum yok..

Öncelikle foruma hoş geldiniz, SS HD2 usb cı' yı yeni almışsınız hayırlısı olsun. Kullanımından memnunmusunuz, cı modul soketine modül takıp deneme şansınız oldumu mesela modül olarak X Dream modül yada Dragon modül yada yasal abonelik ile verilen D smart modül v.s. benimde almayı düşündüğüm bir ürün. Şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkardımı SS HD2 usb cı. ?

selamlar, hoşbulduk. senelerdir digital uydu kartı kullanırım. masaüstü bilgisayarım varken skystar2 kartım vardı ama laptop kullanımına geçince işler sarpa sardı. ilk olarak ikinci el bir skystar 2 aldım. şu gri kutulardan. meğer arızalı imiş bir kısım sinyalleri almıyordu. performansı kötüydü.. ondan sonra nereden bulaştım bilmiyorum ama nova hauppage wintv usb kartı aldım. aldığım günden itibaren hiçbir zaman performans alamadım.. bilgisayarda tv seyretmekten soğuttu beni.. sonunda zaten yandı gitti bende almadım bir daha..

bu sıralar evdeki receivera bağlı digiturkte lig tv maçlarını seyretmem sorun olunca ligtv yi bilgisayardan seyretmenin yollarını aradım. sonunda skystar'ın bu modelini buldum ve aldım.. öncelikle kurulum aşaması çok kolay. kartla gelen cd'yi takıyorsunuz içindeki programı kuruyorsunuz. ondan sonra aygıt masasına geçip cd içindeki driver klasörünü gösterip driverını kuruyorsunuz iş bitti..

program olarak dvbdream kullanıyorum. kanal bulma performansı süper. bir kaç saat içinde kanalların tümünü tek tek yükledim. (kanal listesini forumdaki dvbdream başlığında paylaştım)

digiturk ile ilgili araştırmalarım devam ediyor. forumdaki technisat başlığında bunu sordum zaten. o yüzden modül deneme şansım şu an olmadı ama sonuç itibarı ile karttan çok memnunum..
Alıntı

Bilgi için teşekkürler.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı