What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dvbviewer 4.5 açılmama sorunu

programı aç dediğimde başlangıç kısmı geliyor ve ondan sonra açılmıyor. nedeni ne olabilir acaba. hergün kullandığım programı açamıyorum.
Alıntı

Çok sebebi olabilir. En güzeli yeniden kurmak. Ama kayıt defterinden de tamamen silmek gerekir.
Alıntı

ilaacı programın olduğu yeremi atıcaz.
Alıntı

Ati kurdunmu çalışıyormu?
Alıntı

tarafımdan silinmiştir
Alıntı

https://www.virustotal.com/file/3c4aacc8.../analysis/
Alıntı

user data error 220: please use keytool exe. to enter correct data hatası veriyor kurulumdan sonra masaüstü simgesine tıklayınca neden yapar bunu sizce?
Alıntı

(29-02-2012, 0:11)DAĞLI59 demiş ki:  user data error 220: please use keytool exe. to enter correct data hatası veriyor kurulumdan sonra masaüstü simgesine tıklayınca neden yapar bunu sizce?

DVBViwer 4.9 kurduktan sonra aynı sorun benimde başıma geldi, DVBViewer 4.5' i kaldırıp 4.9' u kurduktan sonra "keytool.exe" bir şekilde bloke oluyor. DVBViewer 4.5' ten vaz geçemiyorsanız PC' ye format atmaktan başka çareniz yok malesef..

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(29-02-2012, 0:50)Metin demiş ki:  
(29-02-2012, 0:11)DAĞLI59 demiş ki:  user data error 220: please use keytool exe. to enter correct data hatası veriyor kurulumdan sonra masaüstü simgesine tıklayınca neden yapar bunu sizce?

DVBViwer 4.9 kurduktan sonra aynı sorun benimde başıma geldi, DVBViewer 4.5' i kaldırıp 4.9' u kurduktan sonra "keytool.exe" bir şekilde bloke oluyor. DVBViewer 4.5' ten vaz geçemiyorsanız PC' ye format atmaktan başka çareniz yok malesef..

hiç gerek yok formata dostum programın ilacı nı at klasöre sonra çift tıkla biraz bekledikten sonra sana tekrardan kısayol açacak ve sorunsuz sonsuz kullanabileceksin. Yalnız muhakkak eski sürüm varsa onu kaldır hep pc den hemde kayıt defterinden. kolay gelsin.
Alıntı

Omerce dostum ilacını nerden bulucaz?
Alıntı