What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewer 4.5 çıkmış nerden indire biliriz

Huh DVBViewer 4.5 çıkmış nerden indire biliriz Huh
Alıntı

Google.Com Gir.. DVBViewer 4.5 Download Yaz Cıkar..
Alıntı

gercekten cıkmışmı arkadaslar prosumu cıkmış yani tesekkürler
Alıntı

DVBviewer'in piyasadaki son versiyonu 4.3.1.177 Beta' dır. Adından da anlaşılacağı gibi beta yani geliştirme aşamasındadır 4.5 diye bir versiyon şu an için çıkmış değildir...
Alıntı

tabiki de 4.5 çıktı fakat patch gelmemiş diyelim şuna indirebileceğimiz bi link de yok görünen o malesef Wink
Alıntı

Böyle bir sürüm henüz çıkmamış. Sitesinde şu an itibariyle yeni olarak 4.3.1.177 beta sürümü yayınlanmaktadır. Sevgilerimle...
Alıntı

(30-08-2010, 13:56)ngarden demiş ki:  Böyle bir sürüm henüz çıkmamış. Sitesinde şu an itibariyle yeni olarak 4.3.1.177 beta sürümü yayınlanmaktadır. Sevgilerimle...

http://www.dvbviewer.com/en/index.php?pa...%20Release burdaki linkte çıkacağını duyurmuşlar ve sitenin ordering kısmında 4.x diye tabir edip satışa sunmuşlar.Eğer satın alacaksanız fiyatı 15 euro
Alıntı

dvbviewerin lisanslı kullanıcısıyım. siteye baktım 4.5 versiyonunu bulamadım. en son 4.3.1.77 beta sürümü var.
Alıntı

4.5 rc 1 denemeye açmışlar lisanslılara öyle yazıyor.Siz birdaha bakın ben de dvbviewer satın almak istiyorum da hala kararlı bi sürümleri yoksa biraz daha bekliyelim Wink
Alıntı

Arkadaşlar dvb viewer 4.5 kullanıyorum gayet stabil çalışıyor,
Yalnız üye arkadaşlar login olurken dikkat ederlerse, dvbviewer.tv adresinden login olurlarsa ulaşılıyor betaya
ancak onceki gibi dvbviewer.com adresinde sadece eski sürümler mevcut,
Alıntı