What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dvbviewer donma sorunu

arkadaşlar lisanslı dvbviewer kullanıyorum ama
anlık donmalar var ne yaptıysam olmadı, codec değiştim, sadece hdpack6 ve clv pack codec paketi yüklü ama
donmalar devam ediyor çözümü yok mu bunun
Alıntı

yav aynı sorun bendede var. kartım skystar usb hd 2 ci... günlerdir uğraşıyorum. progdvb de de, dvbdream de de, dvbviewer dada aynı şekilde. yani bence sorun karttan veya pc den kaynaklanıyor. acaba usb nin veri transfer hızı mı yetersiz kalıyor dedim. farklı usb ler denedim ama kimisin de ya hiç çalışmadı yada mavi ekran hatası verdi. yani usb çok farkediyor. belki düzelir diyerek dvbviewer ı lisanslı alacaktım ama senin yazını gördüm vazgeçtim.

şimdi bitane usb girişini denedim donma olayı gitti. birsüre sorun çıkartmazsa eğer, benim problemin kaynağının usb den olduğu kesinleşecek
Alıntı

bende ara sıra oluyor ama benim ses kartından kaynaklanıyor benim bilgisayar biraz eski win7 sürücüsü yok çip numarasından başka sürücü yükledim kanal değiştirme hızı bile arttı Ben ses kartı sürücülerinizi güncellemenizi tavsiye ederim özellikle kanalgeçişi yavaşsa ekran kartı sürücüleride önemli olabilir.
Alıntı

farklı usb ye taktığımdan beri düzgün çalışıyor. lisansını da aldım. canavar gibi oldu.
Alıntı

bendede seyrederken donma sorunu sık olmaya başladı win 7 ve win 10 64 bit işletim sistemlerindede aynı durum oluyor
Alıntı