What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dvbviewer HD Kanalarda donma sorunu

arkadaşlar önce skystar 2 site yönetimine teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten skystar usb 2 hd ci kartımı sayenizde verimli bir şekilde kullanıyorum. Benim son zamanlarda karşılaştığım bir sorun var dvbviewer hd kanal açtığımda bi müddet sonra bilgisayarı kilitliyor.
İhtimallerim şunlar:
osdden olabilir die düşündüm.default ayarlardada sorun dvm etti.
Codectendir die bi kaç codec denedim olmadı
ekran kartında sorun yok. Makinem dell inspiron 15x serisi ati radeon 5450 driver sorunsuz.
Acaba akış çok miktarda 11-13 mbit arası usb bant genişliğinimi aşıyorum acaba aklım sadece o tarfta kaldı.benzer sorun yaşayıp çözüm bulan arkadaşlardan cvp bekliyorum.teşk.
Alıntı

farklı osd dene belki ondandır bende de şu black osd de donma yapıyor ama benim kart prof tuners usb

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

dvbviewerin patch ondan olabilir ,veya anten ayarın iyi degildir ,win7 kullanıyorsan bir sürü kodek yuklemene gerek yok ,bende ayarlar şu şekilde
video microsoft dtv audio aynen h264 dtv yine ,audio da sadece ac3filter i ac3 için işaretleyebilirsin ,ayrıca win7 nin kurduğu driverlerle isen yani grafik kartının hemen ekran kartını güncelle

bir ihtimal bilmiyorsan şurada ayarlar

settings/options/directx/renderer video audio burada
Alıntı

arkadaşlar microsoftun codeclerini seçerek problemi hallettim. İlginize ayrı ayrı teşekkürler.
Alıntı