What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewer Şifreli Kanal Sorunu..

Arkadaşlar uzun yıllardır DVB Dream kullanıyorum geçenlerde DVBViewer da yükleyip denemek istedim fakat şifreli kanalları açma konusunda resimdeki gibi bir hatayla karşılaştım DVB Dream ve ProgDVB de herhangi bir sorun yaşamıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..

DVB Viewer'de hadu ini içindeki bilgileri değiştirmeme rağmen eski server bilgileri aynen kalıyor. Acaba programın (prog.files>DVB Viewer>plugins) kullandığı başka yerde bir hadu ini dosyası mı var? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla..

redfire1982 şu adımlaı uygula settings/options/hardware/has ci module işaretli olacak apply ok ,ozgebru sana gelince haduya kaydettikten sonra dvb vieweri kapatıp açacan ondan sonra yeni bilgiler geliyo

sn decameronus:aynı şeyi daha önce çok denedim olmuyor.Yine de cevap için teşekkür ederim.

(28-11-2011, 14:05)ozgebru demiş ki:  DVB Viewer'de hadu ini içindeki bilgileri değiştirmeme rağmen eski server bilgileri aynen kalıyor. Acaba programın (prog.files>DVB Viewer>plugins) kullandığı başka yerde bir hadu ini dosyası mı var? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla..

Başka bir dosya yoktur. Hepsi (prog.files>DVB Viewer>plugins\ hadu.ini ve hadu.dll ) bu dosyanın içindedir. Acaba server bilgilerini değiştirdikten sonra kaydetmeyi unutuyormusun?

HADU ayarları VİDEO

(16-10-2010, 9:41)redfire1982 demiş ki:  Arkadaşlar uzun yıllardır DVB Dream kullanıyorum geçenlerde DVBViewer da yükleyip denemek istedim fakat şifreli kanalları açma konusunda resimdeki gibi bir hatayla karşılaştım DVB Dream ve ProgDVB de herhangi bir sorun yaşamıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\CMUV\DVBViewer bi arkadaş burayı önermişti yanlış hatırlamıyorsam ben denemedim ama bi dene istersen.tabi gizli dosyaların açık olması gerekiyor pc de.

aynı sorun bendede var olmuyor bir türlü win7 kullanıyorum cozumu bilen var mı acaba

C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Roaming şu klasör altında Dvbviewer Plugins içinden Hadu.ini yi silmeniz gerekiyor yada bu konumlarda arayın ama önce klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster deyin kolay gelsin.

Dvbviewer da direkt hadu serverı görmüyor maalesef , progdvb veya dvbdream gibi değildir. Aynı sorun benimde başıma geldi.

Bilgisayarın programındaki bu kısayola C:\Program Files\DVBViewer\Plugins içerisine ; ekli softCA.dll dosyasını eklemen gerekiyor. Bu dosya tüm pluginslerin çalışmasını sağlıyor.

Dvb viewer da böyle bir durum var , daha sonra hadu server ve ini dosyalarında kopyala hadu çalışır hale gelir.

https://hotfile.com/dl/150883251/cb296b4...A.dll.html

dvbviewer direk hadu ve vplug görür yanlışınız var tek sorun hadu son veriyonu yükleminiz yani versiyon olarak 0.1.2.7 yükleyin direk çalışır
Konu Kilitli