What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewerPRO için winLIRC aygıtı ve kumanda kurulumu

DVBViewerPRO için winLIRC aygıtı ve kumanda kurulumu, resimli ve videolu anlatım

TS35 ile TTS35AI için hazır kumanda profillerini oluştururken PVR tuşları beni bayağı zorladı, zira SS2 kumandasında PVR için ayrılmış sadece kayıt tuşu var.

Bende en ihtiyaç duyulabilecek "play, pause, ileri atlat, geri atlat" tuşlarını kullanım pratikliğine göre SS2 kumandaları tuş dizilimine en uygun şekilde yerleştirmek için bir hafta boyunca bu kumandaları kullanarak en ideal kullanım şekline getirdiğim kanısındayım.

DVBViewerPRO' da Media Center eklentisini görünce, hemen kendime Media Center klavye kumanda setini aldım, DVBViewerPro sanki MCE kumanda seti için tasarlanmış dedirtiyor insana MCE kumanda + klavye setini %100 tavsiye ederim.

Resim ve video'lar %100 kendime aittir.

TTS35AI+WinLIRC
[Resim: Glt17.jpg]

TS35+WinLIRC
[Resim: DgTIi.jpg]

winLIRC kurulum

winLIRC+TTS35AI kumandasının DVBViewer PRO' ya tanıtılması

winLIRC+TS35 kumandasınının DVBViewer PRO' da kullanılması

WinLIRC 0.9.0c ile DVBViewer PRO için hazır kumanda profilleri
Download

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

teşekkürler güzel bi çalışma olmuş
Alıntı

Teşekkürler iyi bir rehber olmuş. Video lu olması ayrı bir güzellik.
Alıntı

Arkadaşlar ben teşekkür ederim, DVBViewer PRO' yu kullanmaya başladığımdan beridir yapmayı düşündüğüm bir öğretiydi.

Alıntı

eline sağlık gerçektende bundan sonra favorim dvbviewer olacak gibi birkaç sorun var onlarıda halledersem tabi.
Alıntı

bende dvbwiever,dvb dream ikiside kurulu ama daha çok dvbdream kullanıyorum winlrc ile dreamda kumanda kullanıyorum dvbwiever denememiştim..deneyelim bakalım..
Alıntı

bende dvbdream kullanıyorum dvbwiever kullananlar, sevenler, için çok güzel paylaşım olmuş.
Alıntı

merhaba üstad ben tüm videolarında olan bitenleri denedim ama bende olmadı benim kumanda alıcısı usb bu yüzden olabilir mi
Alıntı

(12-12-2011, 2:13)selfcontrol demiş ki:  merhaba üstad ben tüm videolarında olan bitenleri denedim ama bende olmadı benim kumanda alıcısı usb bu yüzden olabilir mi

USB ır alıcılar için değil.

Alıntı

hocam ben yapamadım winlirc kumandadan tuşlara basınca yeşil yanıp sönmüyor skystarhd2 kullanıyorum kumanda dvb wiewerde çalışıyor ama winlirc de görmüyor com port ilemi bağlanması lazım alıcı gözün?
Alıntı