What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eklenti indirme limiti kaldırılmıştır

Merhaba;

Anlaşılan o ki kimsenin sömürmekten başka bildiği bir şey yok.
25 mesaj kaldırılmıştır. Kendiniz kullanmak dışında, buradaki paylaşımları sağda solda dağıttığınızı tespit edersek banlanırsınız!!!!

Gec bile kalındı diye bilirim bunlar için konular HideKill edilmeli..Ok

geç değil ama yerinde oldu.. bence tüm eklenti türleri de sınırlansın.. yok öyle 3 kuruşa beş köfte Laugh teşekkürler patlama yapmasın. ona da bir eklenti olsa iyi olur. ya da rep sistemi gelse.

Umarım bu 25 mesaj zorunluluğunu tamamlamak için üyeler forumu gereksiz cevaplarla kirletmezler...Big Grin

biz ne güne duruyoruz Laugh

hani mesaj yazmak yok tu şimdide mesajınız eksik diyor teşekkürler bu imkanı sağlayanlara ama yeni üye de değilim bu bixzim acımızdan acımasızlık olmuş

bence güzel bir uygulama

Yerinde bir karar olmuş, tebrikler

Bazı üyeler halen bu sınırın neden konduğunu anlamamış olacak ki 25 mesaj sayısına ulaşabilmek için her türlü komikliği yapıyorlar enteresan.

kısmen gölge arkadaşa katılıyorum ben 2009 dan beri uyeyim ve mesaj sayim yeterli değil bende bu sayıya ulaşmak için konulara bakıyorum ve inanın adam akıllı şeyler yazmaya çalışıyorum ama herkes boyle yapmayabilir yönetici arkadaşlara ek bir iş daha çıkmış olur gereksiz msn ları silmek yinede karara saygılıyız,
Konu Kilitli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi