What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ekran Kartı ile İlgili Sorum Var

M2n68-AM SE anakart
amd athlon64 x2 5000+ 2.6 Ghz
Ekran kartı onboard Nvidia GeForce7050PV nforce 630a
Ekran kartı almayı almayı düşünüyorum.Aşağıdakileri bütçeme uygun gözüktü.Uyum sorunu yaşar mıyım merak ediyorum.Bir de grafik açısından şu ankinden daha iyi olur mu?

GIGAByte GT630

ASUS VGA GT630
Alıntı

şu ankinden daha iyi olur da güncel oyunları zor oynarsın bu kartla monitör çözünürlüğün nedir.

asus olan daha iyi onu tercih et.
Alıntı

1152X864(75 hz). İlginç bir de durum var.Çözünürlüğü yükseltirsem yenileme hızını en fazla 50 hz ayarlayabiliyorum.O zaman da ekranda dalgalanma oluyor.Daha önce eski, görüntü kalitesi çok kötü bir SEG tv/monitörüm vardı.Bu pc'yi onda denediğimde bu dalgalanma olayı olmuyordu ama bu monitörde dalgalanma oluyor.
Alıntı

crt sanırım ne kadar yüksek olursa o kadar iyi, ama lcd ye geç gözlerini bozar crt (tüplü) monitör. maks. çözünürlüğün yüksek olmadığı için oyunları oynarsın ama pek bir şey bekleme en fazla 20-30 fps arası bir hız alırsın.
Alıntı

Yok, zaten LEd monitör kullanıyorum şu an.Zaten ilginç olan bu.Eski LCD Tv/monitörde denediğimde dalgalanma olmuyorken bu led monitörde dalgalanma oluyor.
Ayrıca ayrıntıları düşük yaparak Football Manager13 oynayabiliyorum.Fazla oyun oynadığım yok gerçi ama bir tane de yarış oyunum var şu anda onu 30-40fps oynayabiliyorum.Çok da önemli değil oyun, laptopum daha iyi zatenBig Grin Esas sorun masaüstü pc'yi tv gibi kullanıyorum HD kartım var hd kanalları seyredemiyorum,birkaç dakika sonra kasmaya başlıyor pc,görev yöneticisinden bakıyorum dvbviewer cpu %90lara çıkıyor.
Alıntı

75 hz yaptığından 60 hz ye indir onu. crt gibi çalışmaz lcd ler, cpu kullanımı başka bir şeylerden dir o sonraki iş.
Alıntı

Kullandığım çözünürlükte 75Hz tek seçenek.
Alıntı

bende 21.5 inç full hd monitör var led aydınlatmalı lcd ben 60hz kullanıyorum. kaç inç ise one göre doğru çözünürlüğü kullan bence demek ki daha yüksek çözünürlüğü destekliyor monitörün.
Alıntı

Monitör destekliyor olabilir ama sanırım ekran kartı desteklemiyor sanırım,biraz da bu yüzden ekran kartı almayı düşünüyorum.1366x768 seçtiğimde hemen yanda 60Hz seçeneği çıkıyor ve daha yükseği olmuyor.Onu seçince de dalgalanma oluyor.
Alıntı

kaç inç monitörün ve marka model 4:3 mü geniş ekran 16:9 mu?
Alıntı